کوجیما : تاریخ انتشار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain باید بزودی اعلام شود

کوجیما : تاریخ انتشار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain باید بزودی اعلام شود
  • 1393/11/2
  • نادر عظیمی
  • 0

با توجه به آخرین قسمت منتشر شده از Kojima Station webcast آقای هیدئو کوجیما کارگردان بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain اعلام کرد که تاریخ انتشار این عنوان باید بزودی اعلام شود.

اطلاعات جدید عنوان اکشن مخفی کاری Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain قرار است طی نمایشگاه Taipei Game Show که ۳۱ ژانویه برگزار می شود منتشر گردد. آقای کوجیما در Kojima Station webcast بیان کردند:

“من می دانم شما مشتاقانه منتظر اعلام تاریخ انتشار این بازی هستید. من فکر می کنم ما باید بتوانیم بزودی آن را اعلام کنیم پس با ما همراه باشید.”

علاوه بر این مشخص شد تیم سازنده Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain بزودی بازی را در مرحله اشکال زدایی خواهند برد و تمامی تنظیمات عناصری که به تازگی معرفی شد نیز به اتمام خواهد رسید.

تاریخ انتشار دقیق Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain مشخص نیست اما شایعات خبر از انتشار آن در اواسط فوریه سال جاری می دهند. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain با موتورگرافیکی فاکس انجین استودیو kojima production برای PC/PS4/XBOX ONE/XBOX 360/PS3 در دست توسعه بوده و قرار است از سوی شرکت ژاپنی کونامی عرضه شود.

شایان ذکر است که کونامی پیش درآمدی از این بازی را به نام metal gear solid 5:ground zeroes در سال گذشته برای پلتفرم های مذکور منتشر کرد.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *