برخی از مشخصات ساعت صفحه گرد سامسونگ مشخص شد

برخی از مشخصات ساعت صفحه گرد سامسونگ مشخص شد
  • 1393/11/3
  • مجتبی
  • 0

سامسونگ اکنون در حال کر بر روی ساعت هوشمند آینده خود است که گفته می شود نام آن Orbis بوده و صفحه نمایش آن گرد است. اینکار در بین شرکت های کره ای تا کنون سابقه نداشته و حالا هم بخشی از مشخصات و ویژگی های این دستگاه مشخص شده است.

اطلاعاتی که در ادامه می خوانید از منابعی معتبر منتشر شده اند. ولی در نظر داشته باشید که حتی اگر شایعه ای در دنیای تکنولوژی کاملا هم صحت یابد چون دستگاه مورد نظر هنوز ساخته نشده و در دست توسعه است امکان دارد شاهد تغییراتی در محصول نهایی باشیم.

در صفحه نمایش با سوایپ کردن از بالا به پایین شما به منویی برایت نظیمات سریع مانند تعیین میزان روشنایی، بلوتوث، باتری و حالت مزاحم نشوید، دسترسی خواهید داشت. اگر از سمت پایین رو به بالا سوایپ نمایید لیستی از اپلیکیشن هایی که اخیرا با آنها کار کرده اید را مشاهده خواهید کرد. می توانید ساعت را طولی تنظیم نمایی که در ساعت خاصی اپلیکیشن مورد نظرتان اجرا گردد. دکمه ای که در سمت راست این ساعت قرار دارد باعث بسته شدن اپلیکیشن های اخیر می گردد و نیز به عنوان دکمه روشن/خاموش عمل می کتد.

هنگامی که در صفحه اصلی هستید با سوایپ کردن به سمت راست می توانید ویجت ها را ببینید در حالیکه با سوایپ به چپ به ویجت خاصی که برای نمایش محتوایی خاص است دسترسی میابید. چرخاندن حلقه به سمت چپ نوتیفیکیشن ها را به شما نمایش خواهد داد که می توانید به صورت دایره وار آنها را مرور کنید.

این محصول قادر نیست تا تماس های شما را مدیریت نمایید. فقط یک گزینه دارید که تماس را بپذیرید یا رد نمایید، اما برای صحبت کردن نیاز به تلفن هوشمند خود دارید. هنگامی که تماسی برقرار شود، با سوایپ به سمت راست می توانید آن را رد کنید و با سوایپ به سمت چپ تماس علاوه بر رد تماس یک پیامک به شخص مورد نظر می فرستد با مضمون اینکه بعدا با شما تماس خواهم گرفت.

انتظار می رود ساعت هوشمند Orbis در نمایشگاه MWC که در ماه مارس ۲۰۱۵ برگزار خواهد شد، معرفی گردد.

[منبع: GsmArena]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *