آیا تلفن هوشمند Huawei Mate7 کامپکت در نمایشگاه MWC 2015 معرفی می شود؟

آیا تلفن هوشمند Huawei Mate7 کامپکت در نمایشگاه MWC 2015 معرفی می شود؟
  • 1393/11/7
  • مجتبی
  • 0

هوآوی تاریخ برگزاری رویداد اختصاصی خود را روز اول ماه مارس اعلام نموده که در طی نمایشگاه MWC 2015 خواهد بود. اما این شرکت هنوز دقیقا مشخص نکرده که در رویداد یاد شده چه محصولاتی معرفی می گردند. بر طبق اعلام وب سایت ایتالیایی زبان HDBlog، هوآوی ممکن است یک نسخه کوچک شده از تلفن هوشمند Ascend Mate7 را که ظاهرا Huawei Mate7 Compact نامیده خواهد شد، معرفی می نماید. همانطور که احتمالا متوجه شده اید در نام این دستگاه جدید از برند Ascend استفاده نشده.

بر اساس گزارش منتشر شده دستگاه جدید صفحه نمایشی ۵/۵ اینچی دارد بنابر این فقط کمی از مدل بزرگتر خود یعنی Mate7 که ۶ اینچی است صفحه نمایش کوچکتری دارد. اما چه جزئیاتی دیگری در مورد Mate7 Compact مشخص شده؟ احتمالا باید منتظر دستگاهی باشیم که جنس بدنه آن فلزی است و نیز ضخامت کمی دارد و از پردازنده Kirin خود هوآوی بهره می برد که دقیقا شبیه به Mate7 است.

البته محصولات دیگری هم هستند که انتظار می رود هوآوی آنها را در خلال نمایشگاه MWC 2015 معرفی کند. یکی از این موارد ممکن است تلفن هوشمند P8 باشد که به دلیل حکم جانشینی اش بجای P7 که یک پرچمدار است باید در رویدادی مجزا و اختصاصی معرفی شود. بر اسا شایعاتی که تا کنون بدست آماده Mate8 نیز ممکن است در یک رویداد جداگانه معرفی شود. اما هنوز چیزی قطعی نشده و باید تا شروع رسمی نمایشگاه یاد شده صبر کنیم.

[منبع: PhoneArena]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *