تلفن هوشمند Xperia Z4 ممکن است تابستان منتشر شود

تلفن هوشمند Xperia Z4 ممکن است تابستان منتشر شود
  • 1393/11/10
  • نادر عظیمی
  • 0

بسیاری فکر می کردند سونی تلفن هوشمند جدید Xperia Z4 را تا چند هفته آتی وارد بازار می کند اما به نظر می رسد این تلفن هوشمند قصد ندارد یکی دو هفته دیگر عرضه شود بلکه قصد دارد چند ماه دیگر عرضه گردد.

در حال حاضر هیچ رازی درباره گوشی هوشمند این سازنده ژاپنی پس از شش ماه وجود ندارد. بسیاری انتظار داشتند گوشی هوشمند Xperia Z4 در نمایشگاه CES 2015 رونمایی شود اما در حال حاضر مشخص شد که چنین خبری نبود. ولی انتظارات برای نمایشگاه MWC 2015 جهت رونمایی تلفن هوشمند Xperia Z4 بسیار است.

براساس سایت Xperia Blog سونی ممکن است در اطراف ماه ژوئن یا جولای به انتشار تلفن هوشمند Xperia Z4 بپردازد. این سایت چند دلیل را برای این امر آورده است. یکی اینکه ممکن است این زمان اشتباه باشد. دوم اینکه ممکن است سونی سیاستش را برای چرخه انتشار گوشی های رده بالا تغییر داده باشد. چنین تصمیم گیری برای سونی آسان نیست اما به دلیل سود مالی ضعیف در این بخش چنین چیزی خیلی دور از انتظار نخواهد بود.

بسیاری از طرفداران با این عملکرد سونی قطعا موافق خواهند بود. براساس اطلاعات منتشر شده از مشخصات سخت افزاری تلفن هوشمند Xperia Z4 سونی این تلفن هوشمند دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰، چهار گیگابایت حافظه، سیستم عامل اندروید آب نبات چوبی ۵٫۰ و رزولوشن تصویر ۱۴۴۰*۲۵۶۰ می باشد. همچنین گفته شده سونی به انتشار دو نسخه از Xperia Z4 می پردازد. به طوری که یک نسخه از رزولوشن تصویر ۱۰۸۰p و دیگری ۲K بهره می برد. نسخه ۲k در حال حاضر تنها برای امریکای شمالی تایید شده و مشخص نیست برای سایر نقاط منتشرمی شود. اما نسخه ۱۰۸۰p در سراسر جهان عرضه می شود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *