موتورولا گزارش داد ۳ میلیون تلفن هوشمند در هند بفروش رسانده است

موتورولا گزارش داد ۳ میلیون تلفن هوشمند در هند بفروش رسانده است
  • 1393/11/11
  • مجتبی
  • 0

سال گذشته شرکت لنوو، بخش موبایل موتورولا را خریداری نمود. خلی ها تصور می کردند با این خرید، لنوو قصد دارد محصولات آن را به چین خلاصه کند اما تشخیص درست شرکت لنوو باعث شد برعکس این تفکر، با خرید موتورولا یک برند دارای پتانسیل را برای حضور بهتر در بازارهای خارج از چین بشتر از قبلا تلاش نماید. با این حال خیلی از تولیدکنندگان تلفن های هوشمند بازار بزرگ دیگری مانند هند را ندیده می گیرند.

بر اساس گزارشی که از سوی The Economic Times هند منتشر شده، بنظر می رسد موتورولا بخوبی توانسه خود را در این کشور جا بیاندازد زیرا تا کنون توانسه ۳ میلیون تلفن هوشمند از ابتدای فوریه ۲۰۱۴ تا کنون در هند بفروش برساند. اما دلیل چنین فروشی چیست؟ اگر یادتان باشد دو گوشی اندرویدی Moto G و Moto E که این شرکت در سال گذشته معرفی کرد را به هند نیز عرضه نموده است.

دو تلفن هوشمند یاد شده در سطح دستگاه های رده پایین قرار می گیرند که چنین محصولاتی در بازارهایی نظیر هند مشتریان زیادی دارند. حتی نوکیا/مایکروسافت هم بخشی از موفقیت تلفن هوشمند پایین رده لومیا ۵۲۰ خود را در هند کسب کرد، بنابر این چرا موتورولا با گوشی های اندرویدی خود نتواند اینکار را انجام دهد؟

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *