متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رونمایی سامسونگ از مانیتور منحنی S34E790CN

12345 (بدون نظر)
Loading...
44

کمپانی کره ای سامسونگ به تازگی همچون رقبایش از مانیتور منحنی و فوق عریض S34E790CN خود که نسبت به مانیتورهای Ultra HD تراکم پیکسلی قابل مقایسه ای دارد رونمایی کرده است.

این مانیتور از دقت تصویر یا همان رزولوشن ۱۴۴۰*۳۴۴۰ پیکسلی که به اصطلاح ۳K هم گفته می شود برخوردار بوده و با انحنای بهینه شده برروی آن قادر به نمایش جزئیات بیشتر تصاویر است.

همچنین سامسونگ قابلیت تقسیم صفحه نمایش یا تصویر در تصویر را همچون مانیتورهای فوق عریض دیگر در این مانیتور ظریف و زیبا نیز قرار داده است. از دیگر ویژگی های قرار داده شده در این مانیتور می توان به زمان پاسخ دهی ۴ میلی ثانیه، زاویه دید ۱۷۸ درجه، روشنایی ۳۰۰ کاندلا بر متر مربع،نسبت کنتراست پویا ، یک پورت DisplayPort 1.2 و دو پورت HDMI 1.4 اشاره کرد.

علاوه بر آن سامسونگ پورت های فرعی دیگری همچون ۴ پورت USB 3 نیز در مانیتور قرار داده است. مانیتور فوق عریض S34E790CN همانطور که از نامش پیداست یک مانیتور ۳۴ اینچی بوده و از دو بلندگوی ۷ وات در دو طرفش بهره می برد. اندازه مانیتور ۸۲۱.۵ میلی متر در ۲۷۵.۵ میلی متر در ۵۵۲ میلی متر بوده و وزنش نزدیک به ۱۰ کیلوگرم است و باتوجه به سایز ۳۴ اینچی آن چنین وزنی طبیعی است.

شرکت سامسونگ قیمت مانیتور جدید فوق عریض S34E790CN را مشخص نکرد اما تاریخ انتشار را ۱۵ فوریه اعلام نمود. شما می توانید در ادامه به مشاهده تصاویر این مانیتور  منحنی و فوق عریض S34E790CN سامسونگ از زاویه های گوناگون که از طراحی ظریف و زیبایی برخوردار است بپردازید:

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی کره ای سامسونگ به تازگی همچون رقبایش از مانیتور منحنی و فوق عریض S34E790CN خود که نسبت به مانیتورهای Ultra HD تراکم پیکسلی قابل […]