متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپل بروزرسانی فریم‌ور iOS 8.2 را عرضه کرد؛‌ هم اکنون می توانید آن را دریافت کنید

12345 (بدون نظر)
Loading...
61

بعد از چند ماه که از ارائه نسخه آزمایشی iOS 8.2 از سوی اپل می گذرد بالاخره این شرکت نسخه نهایی این بروزرسانی را عرضه کرد. ارائه بروزرسانی یاد شده به دستگاه های اپل از هم اکنون شروه شده. فریم‌ور جدید ios از فروشگاه آیتونز و نیز به صورت خودکار از طریق خود گوشی، قابل دریافت است. بروزرسانی مورد بحث برای آیفون ۴اس، آیفون ۵، آیفون ۵اس، آیفون ۵سی، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس و نیز تمامی آیپد ها به غیر از نسل اول آنها، در دسترس است. همچنین نسل پنجم آیپاد نیز می تواند این بروزرسانی را دریفات کند.

این بروزرسانی همزمان با مرجله دوم معرفی و عرضه ساعت هوشمند اپل واچ که در روز گذشه در رویداد اختصتصی اپل صورت گرفت، معرفی شد. گفتنی است که ساعت هوشمند یاد شده از تاریخ ۱۰ آپریل سال میلادی جاری برای خریداران در دسترس خواهد بود. بروزرسانی یاد شده برای اولین گجت پوشیدنی اپل نیز ارائه شده و ابزارهایی مانند اپلیکیشن سلامت را برای آن بهمراه دارد. همچنین بهبودهایی در ثبات نرم افزاری این ساعت صورت گرفته.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بعد از چند ماه که از ارائه نسخه آزمایشی iOS 8.2 از سوی اپل می گذرد بالاخره این شرکت نسخه نهایی این بروزرسانی را عرضه […]