متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ZenFlash یک فلاش زنون به گوشی ایسوس شما اضافه می‌کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
275

ایسوس یک سورپرایز برای همخ دارد و آن وسیله ای است که در روزیداد معرفی ZenFone 2 که امروز در تایوان برگزار شده معرفی شد. علاوه بر گوشی هوشمند مورد بحث، این شرکت ZenFlash را نیز معرفی نمود. این فلاش با استفاده از دانگل و USB OTG به تلفن هوشمند ایسوسی شما متصل می گردد. فلاش مورد بحث نسبت به فلاش های معمولی که در گوشی ها بکار می رود، ۴۰۰ برابر نور بیشتری را تولید می کند. مهمترین جزئیات در مورد این محصول یعنی قیمت و زمان عرضه، هنوز مشخص نشده.

صبر کنید، باز هم چیز دیگری وجود دارد. ایسوس همچنین از LolliFlash هم رونمایی کرده. این محصول در واقع دو فلاش LED است که به سبک آبنبات چوبی بنظر می رسد و برای موبایل ها در دسترس است. مصرف باتری این فلاش به اندازه نمونه های مشابه و پیشفرضی است که بر روی تلفن های همراه وجود دارد. می توانید محصول مورد اشاره را همیشه روشن نگاه دارید یا دقیقا هنگام ثبت عکس اینکار را انجام دهید تا تصاویر ثبت شده شما در شرایط نوری نامناسب با کیفیت بیشتری تولید گردند. LolliFlash در رنگ های قرمز، زرد و آبی عرضه خواهد شد و در مورد قیمت و زمان عرضه آن به بازار هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایسوس یک سورپرایز برای همخ دارد و آن وسیله ای است که در روزیداد معرفی ZenFone 2 که امروز در تایوان برگزار شده معرفی شد. […]