متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تماس صوتی واتزآپ برای کاربران iOS تنها چند هفته فاصله دارد

12345 (بدون نظر)
Loading...
92

در کنفرانس توسعه دهندگان F8 فیس بوک که روز پنج شنبه برگزار شد. برایان اکتون که از بنیان گزاران واتزآپ است از ویژگی های جدید در تلفن همراه برای کاربران  iOS در چند هفته آینده خبر داد.

او گفت که واتزآپ سال گذشته ویژگی های آن در اندروید اجرا شد حال پشتیبانی بعدی تماس صوتی در پلتفرم iOS است. تمامی کاربران اندروید در مورد قابلیت های تماس واتزآپ خبر دارند قبل از همه شما نیاز به یک کاربر اندرویدی برای دعوت به برقراری تماس با استفاده از نرم افزار دارید. حال کاربران اندروید می توانند از طریق پیام رسانی به تماس برقرار کنند و نیازی به دعوت نیست.

whatsapp1

حال برقرای تماس برای کاربران آیفون در واتزآپ در یک بروزرسانی جدید انتظار می رود اما ظاهرا به یک آیفون جیلبرینگ نیاز است. به گفته اکتون ویژگی تماس برای کاربران iOS در چند هفته آینده در دسترس خو.اهد بود.

هدف این است که واتزآپ اجازه دهد تا کاربران اندروید و iOS تماس تلفنی بدون جیلبرینگ یا دعوت نامه برقرار کنند و این بهترین عملکرد اپلیکیشن واتزآپ است. این ویژگی یکبار به طور رسمی برای دو پلتفرم iOS و اندروید نیز منتشر می شود. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع:[phonearena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در کنفرانس توسعه دهندگان F8 فیس بوک که روز پنج شنبه برگزار شد. برایان اکتون که از بنیان گزاران واتزآپ است از ویژگی های جدید در […]