چگونه تصویر و ویدئو را از اندروید به آیفون انتقال دهیم؟

چگونه تصویر و ویدئو را از اندروید به آیفون انتقال دهیم؟
 • 1394/1/12
 • علی رضاپور
 • 1

فرض کنید که شما یک گوشی اندروید داشتید و جدیداً، آیفون خریده اید. تصاویر و ویدئو های خود را چگونه انتقال خواهید داد؟ همه ی ما می دانیم که انتقال داده بین اندروید و آیفون بسیار ملالت آور است. آن هم در حجم زیاد. این فرایند نیازمند صبر و حوصله ی زیادی می باشد. در واقع این فرایند خسته کننده و ملال آور با ترفندی بسیار سریع امکان پذیر خواهد شد.در ذیل ، چگونگی انتقال تصاویر و فیلم ها از سیستم عامل اندروید به سیستم عامل iOS بطور خلاصه توضیح داده شده است.

 1. ابتدا باید نرم افزار Copy my Data را دانلود و روی هر دو گوشی نصب کنید. پیش نیاز این فرایند، نرم افزار Copy my Data می باشد. لازم به ذکر است که باید هر دو دستگاه به یک شبکه وای فای متصل باشند. شما می توانید نسخه ی iOS و اندروید نرم افزار مذکور را از اینجا دانلود کنید.
  iOS     Android
  ۱
 2. نرم افزار Copy My Data را روی آیفون خود نصب و اجرا کنید. در این هنگام، سوالاتی از شما پرسیده خواهد شد که در تصویر زیر مشخص است.
  ۲

 3. نرم افزار Copy My Data روی اندروید هم نصب و اجرا کنید. با اجرای نسخه ی اندروید این نرم افزار، برخلاف آیفون، توسط سوالات مختلف بمباران نمی شوید. مانند تصویر زیر همه ی مراحل را پیش روید. اکنون نرم افزار مذکور روی اندروید شما فعال می باشد.
  ۳


 4. حالا با اندروید خود ، آیفون را جستجو کنید. سپس گزینه ی Copy data from selected device را انتخاب کنید.
  ۴

 5. حالا باید اتصال خود را تایید کنید. در اندروید خود کدی را مشاهده خواهید کرد.این کد را در آیفون وارد کنید تا اتصال بطور کامل تایید شود. این کد بخاطر امنیت بیشتر قرار داده شده است.
  ۵t


 6. بعد از تایید اتصال ، مواردی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. تصویر زیر همه چیز را مشخص می کند.
  ۶


 7. پس از انتخاب گزینه های مورد نظر، باید صبر کرد تا داده ها انتقال یابند.
  ۷


 8. کار شما تمام شده است و تصاویر و ویدئو های شما به iPhone منتقل شده اند.

 [منبع:PhoneArena]
دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
 1. شیر ایت همین کارو میکنه اما ایا این برنامه فایل ها را کجا ذخیره میکند مشکل ذخیره فایل است تا انتقال فایل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *