متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

HTC One M9 64 GB فقط در تایوان موجود خواهد بود؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
52

گرچه اسمارت فون HTC One M9 به بازار روانه شده بود اما فقط نسخه ی ۳۲ گیگابایتی آن قابل خرید است. نسخه ی ۶۴ گیگابایتی این اسمارت فون فعلا فقط در تایوان، مهد این گوشی، قابل فروش است.اگر اخبار مربوط به HTC One M9 را دنبال کرده باشید، می دانید که نسخه ی ۳۲ گیگابایتی پرچم دار فعلی HTC با قیمت ۷۰۰ دلار در بازار به فروش می رسد؛ اما نسخه ی ۶۴ گیگابایتی آن طبیعتا باید بیشتر از نمونه ی قبلی باشد. قیمت نسخه ی مذکور ۷۶۴ دلار اعلام شده است.

فعلا این نسخه در بازار های جهانی به فروش نرسیده است و فقط در تایوان موجود است و این امر باعث ایجاد شایعاتی شده است که حاکی از انحصاری بودن HTC One M9 64 GB به تایوان هستند. بدلیل پشتیبانی M9 از حافظه ی جانبی micro SD ، نسخه ی ۶۴ گیگابایتی آن با استقبال زیادی روبرو نخواهد شد.

Untitled11این محصول موفق تر از HTC One M8 بوده است. همچنین لازم به ذکر است که نسخه ی اندروید از پیش نصب شده بر روی آن Android 5.0 می باشد. یکی از نقاط قوت اسمارت فون یاد شده استفاده از پردازشگر octa-core Snapdragon 810 به همره ۳ گیگابایت RAM است. همچنین  M9  از یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی بهره می برد.

[منبع: EnGadget]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گرچه اسمارت فون HTC One M9 به بازار روانه شده بود اما فقط نسخه ی ۳۲ گیگابایتی آن قابل خرید است. نسخه ی ۶۴ گیگابایتی […]