متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رونمایی از طرح اولیه DeltaWing جذاب ترین خودرو جهان

12345 (بدون نظر)
Loading...
176

به گزارش گویا آی تی، کارشناسان صنعت خودرو سازی معتقدند که DeltaWing در جهان جذاب ترین خودرو است و اکنون پس از گذشت ۶ سال ساخت آن آغاز شد. رونمایی از طرح اولیه DeltaWing در سال ۲۰۰۹ انجام گرفت و اینطور به نظر می آید که تحول بزرگی در دنیای ساخت خودرو های سرعتی به حساب آید اما ویژگی خاص و متفاوت این خودرو که بسیار مهم است، انتقال بخش قابل توجهی از وزن خودرو به قسمت عقب آن و باریک بودن قسمت جلو یا همان پیشانی خودرو می باشد و کار اصلی این فرایند را چرخ های عقب با به حرکت درآوردن خودرو و متوقف ساختن آن صورت می گیرد.

۱۶۲۹۵۷۶

علاوه بر آن، طراحان موفق شدند چرخ های جلو را جدا از هر محدودیتی و کوچکتر از اندازه ی شناخته شده طراحی نمایند و همه ی این کار ها منجر به افزایش ضریب آیرو دینامیک بودن خودرو می شود. طبق گفته ی شرکت سازنده از مهم ترین اهداف شرکت این است که اول نسخه دو سرنشینه و بعد چهار سرنشینه DeltaWing تولید شود و همچنین از این محصول خاص در رقابت با خودروهای سرعتی کلاس GTE و GT3 استفاده می شود ولی هنوز این شرکت جزئیات و تصاویر دقیقی از خودرو ارائه نکرده است.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی، کارشناسان صنعت خودرو سازی معتقدند که DeltaWing در جهان جذاب ترین خودرو است و اکنون پس از گذشت ۶ سال ساخت […]