متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سامسونگ گلکسی S6 و edge S6 با روکش طلای ۲۴ عیار

12345 (بدون نظر)
Loading...
218

گوشی های هوشمند روکش طلا از دهه های گذشته رواج یافته اند و برای در اختیار داشتن یک نسخه ای لوکس و متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. اما در حال حاضر، هر کسی بخواهد طعم و مزه داشتن همچین تلفنی را با برند سامسونگ بچشد باید مقدار زیادی پول نقد را برای داشتن یک گوشی  هوشمند طلا بسوزاند. فروشگاه آبکاری طلای Karalux واقع در ویتنام، درحال حاضر یک نسخه آبکاری شده از دوپرچمدار کره ای S6 و S6 edge ارائه می دهد.گلکسی S6 و edge S6 به مجموعه گوشی های لوکس با روکش طلای ۲۴ عیار ملحق شدند. البته این فقط شامل قاب فلزی دور این گوشی و  لبه فلزی در اطراف ماژول دوربین می شود و قاب جلویی و پشتی گوشی تغییری نکرده است.

sg15

فروشگاه Karalux ادعا می کند که تنها ۳ ساعت زمان برای مهندسان این فروشگاه لازم است تا گلکسی S6 از طریق ۱۰ مرحله مختلف به طلای ۲۴ مزین کنند. نه تنها این گوشی از رنگ طلایی برخوردار می شود همچنین یک لایه نانو اضافی هم برای جلوگیری از خوردگی رنگ طلا بر روی آن زده می شود.

z7
برای طلایی کردن یک گلکسی S6 با یک لایه از طلای ۲۴ عیار شما باید ۴۰۰ دلار هزینه کنید این درحالی است که قیمت این گوشی از ۶۸۵ دلار شروع می شود.

[منبع:gsmarena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گوشی های هوشمند روکش طلا از دهه های گذشته رواج یافته اند و برای در اختیار داشتن یک نسخه ای لوکس و متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. اما […]