متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دوچرخه ای که ایمنی ترین دوچرخه جهان است

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

به گزارش گویا آی تی، Babel Bike نام دوچرخه ای است که در لندن توسط Crispin Sinclair Innovation ساخته شده است و ایمنی ترین دوچرخه ی جهان به حساب می آید. این دوچرخه ی جدید از دوچرخه معروف X-۱ الگوبرداری شده و در دو نسخه ی معمولی، پدالی، برقی و پدالی است. Babel Bike علاوه بر ظاهری کشیده، آینه ی عقب، چراغ های راهنما، ترمز و هشدار، محفظه برای ایمنی سرنشین آن، کمربند ایمنی، محافظ پای فولادی و بوق از نوع مخصوص خودرو ها نیز دارد.

babelbike-3

طبق آزمایشات و بررسی های انجام شده این دوچرخه محصولی ایمن است و در ساختار Babel Bike علاوه بر اینکه ترمز های هیدرولیک به کار رفته جایگاهی برای گوشی هوشمند سرنشین در نظر گرفته شده است با این وجود نسخه ی غیر برقی آن ۲۱ کیلوگرم وزن دارد. موتور به کار رفته در نسخه ی برقی آن Shimano STEPS است که انرژی خود را توسط یک دستگاه باتری لیتیوم یونی دریافت می کند و شارژ باتری پس از اینکه سرنشین مسافتی بین ۸۰ تا ۱۲۹ کیلومتر طی کرد تقریبا حدود ۴ ساعت تمام می شود که سرعت این دوچرخه در کشورهای عضو اتحادیه اروپا ۲۵ کیلومتر و در آمریکا ۳۲ کیلومتر گزارش شده است.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی، Babel Bike نام دوچرخه ای است که در لندن توسط Crispin Sinclair Innovation ساخته شده است و ایمنی ترین دوچرخه ی جهان […]