متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تصاویر جدید نسل چهارم اکسپریا Z سونی عرضه آن را در تیر ماه نشان می دهد

12345 (بدون نظر)
Loading...
86

مدتی پیش بود که سایت افشاگری ویکی لیکس اسنادی را مربوط به پرچم دار سونی منتشر کرد. حال تصاویر جدیدی منتشر شده است که به احتمال قوی مطعلق به گوشی هوشمند اکسپریا Z4 سونی است.

یکی از این تصاویر بدنه فلزی را برای این دستگاه تایید می کند که البته در حد شایعه است. یکی از این تصاویر با عنوان ” بیان جدید فلز” منتشر شده که متن زیر همراه با آن انتشار یافته است:

ساخت فلز جامد و براق در سطوح صیقلی ایجاد شده کاری است که توسط آبکاری فلزی و به لطف تکنولوژی جدید آندایزینگ انجام می شود.

بخش دیگر این اسناد فاش شده به تاریخ عرضه این محصول در تقویم اشاره می کند که انتظار می رود در طول سه ماهه مالی آوریل تا ژوئن سال جاری انجام شود. علاوه بر این تبلت پر قدرتی با نام اکسپریا Z4 هم نیز روانه بازار خواهد شد.

xperia z4 - 2

xperia z4

بحث کنونی سونی در روز دوشنبه منتشر شده است و تمامی اطلاعات مربوط به اکسپریا Z4 مربوط به همان روز است. البته برای این که اطمینان کامل را از این خبر پیدا کنیم کاری جز صبر کردن را نخواهیم داشت. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [phonearena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدتی پیش بود که سایت افشاگری ویکی لیکس اسنادی را مربوط به پرچم دار سونی منتشر کرد. حال تصاویر جدیدی منتشر شده است که به […]