متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مشخص شدن اتفاقی تاریخ عرضه ویندوز ۱۰ توسط AMD

12345 (بدون نظر)
Loading...
64

به گفته AMD به نظر می رسد عرضه ویندوز ۱۰ از سوی مایکروسافت در اواخر جولای (مرداد) انجام شود. در آخرین کنفرانس درآمدهای AMD در هفته گذشته، لیزا سو، مدیرعامل این شرکت، زمان بندی ارائه سیستم عامل ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت را مشخص کرد. او که به سوالی درباره تصمیمات نوآورانه جدید شرکت پاسخ می داد بیان کرد: “با عرضه ویندوز ۱۰ در اواخر جولای، شاهد تاثیرات این سیستم عامل در فصل بازگشت به مدرسه خواهیم بود و انتظار داریم اندکی تاخیر در زمان بندی های عادی این فصل به وجود آید”.

windows-10

مایکروسافت پیشتر عنوان کرده بود که قصد دارد در تابستان امسال ویندوز ۱۰ را در ۱۹۰ کشور و به ۱۱۱ زبان منتشر کند، اما زمان دقیقی برای آن مشخص نکرده بود. در حالیکه ممکن است زمان مشخص شده از سوی AMD نادرست باشد، اما باید توجه داشت که این شرکت از تصمیمات مایکروسافت کاملاً آگاه است و در بازه عرضه سیستم عامل جدید، قطعات سخت افزاری جدیدی عرضه خواهد کرد. در حال حاضر ویندوز ۱۰ در آخرین مراحل نسخه های پیش نمایش خود قرار دارد و انتظار داریم در ماه جاری، اطلاعات بیشتری از آن در کنفرانس Build مشخص شود. همچنین به نظر می رسد در این همایش اطلاعات بیشتری درباره پروژه اسپارتان که قرار است جایگزین اینترنت اکسپلورر شود نیز از سوی مایکروسافت ارائه شود.

[منبع: The Verge ]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گفته AMD به نظر می رسد عرضه ویندوز ۱۰ از سوی مایکروسافت در اواخر جولای (مرداد) انجام شود. در آخرین کنفرانس درآمدهای AMD در […]