سه فیلتر جدید در آخرین به روز رسانی اینستاگرام

سه فیلتر جدید در آخرین به روز رسانی اینستاگرام
  • 1394/2/9
  • راضیه نائین
  • 0

این روزها اگر اینستاگرام گوشی هوشمند و یا تبلت تان را به روز رسانی کنید متوجه می شوید که اینستاگرام با هر به روز رسانی، فیلترها و قابلیت های جدیدی رو می کند. این شبکه ی اجتماعی پرطرفدار به تازگی نیز در به روز رسانی جدید خود سه فیلتر Reyes،‌ Lark و Juno را   به مجموعه فیلترهای خود اضافه کرده است. در این به روز رسانی هم چنین قابلیت هشتگ گذاری شکلک ها را نیز برای کاربرانش مهیا کرده است. وبلاگ اینستاگرام در مورد این قابلیت ها توضیح داده که فیلتر Lark با کمتر کردن قرمزی عکس‌ها و تقویت رنگ‌های آبی و سبز عکس هایی از مناظر را زنده نشان می دهد. فیلتر Reyes تصاویر را تیره می کند و فیلتر Juno رنگ های سرد را سبز نشان می دهد.

instagram-630

هم چنین قابلیت هشتگ گذاری شکلک ها به این معنی است که زمانی که کاربر نمی‌تواند احساس خود را با کلمات منتقل کند، می‌تواند از میان شکلک های حسی مختلف، شکلکی که با احساس کاربر هماهنگی بیشتری  دارد به عنوان هشتگ زیر عکس خود انتخاب کند، پیش از این کاربران تنها قادر به نوشتن کلمات به عنوان هشتگ بودند که اضافه کردن این قابلیت برای افراد بسیاری جذاب خواهد بود.

 این بروزرسانی هم برای اندروید و هم برای آی‌اواس فراهم شده است. باید دید اینستاگرام در به روز رسانی های آینده اش در فکر اضافه کردن چه قابلیت هایی است.

منبع: [engadget]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *