Samsung Pay نیمه دوم سال جاری در آمریکا راه اندازی می شود

Samsung Pay نیمه دوم سال جاری در آمریکا راه اندازی می شود
  • 1394/2/11
  • مبين
  • 0

اگر به یاد داشته باشید قبلا درباره ویژگی پرداخت سامسونگ شنیدیم. این شرکت سرویس Samsung Pay را در اوایل سال جاری درکنگره جهانی موبایل معرفی کرد که با جدید ترین دستگاه های پرچم دار خود یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ Edge کار می کند. این سرویس قرار است که به زودی در دسترس قرار گیرد در ادامه با گویا آی تی همراه باشید تا درباره این سرویس بیش تر بدانید.

اکنون با توجه به گفته مدیر عامل سامسونگ park Jin-Young سیستم پرداخت سامسونگ در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ در ایالات متحده آمریکا  راه اندازی می شود. سامسونگ در حال حاضر با تعدادی از سرویس های پرداخت برای همکاری صحبت هایی کرده است که شامل ویزا، مسترکارد و طیف وسیعی از بانک ها و اتحادیه های اعتباری صحبت کرده است.انتظار می رود که تاکنون این شرکت قرداد های بسیاری را با بانک ها و دیگر اتحادیه ها امضا کرده باشد.

samsung-pay-02-640x360

سرویس Samsung Pay قرار است که رقیبی جدی برای Apple Pay باشد. البته Apple Pay در حال حاضر در آمریکا در دسترس قرار گرفته است و شایعات از این خبر می دهند که اپل  در حال برنامه ریزی برای گسترش سرویس پرداخت خود به بازارهایی از قبیل اروپا، چین، و کانادا می باشد.با این حال حتی اگر در نیمه سال جاری سامسونگ سرویس پرداخت خود را در ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی راه اندازی کند باز هم برای رقابت مشکلاتی را در پیش خواهد داشت.

سرویس پرداخت سامسونگ، با استفاده از تکنولوژی جدیدی که MST یا انتقال امن آهن ربایی نامیده می شود، و NFC کار می کنند که توسط LoopPay توسعه داده شده است. تکنولوژی یاد شده به گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج اجازه می دهد تا با بیشتر ترمینال ها و مرچنت هایی که نیاز دارند، به پرداخت و انتقال پول بپردازند. متاسفانه سامسونگ هنوز هیچ اشاره ای به تاریخ دقیق راه اندازی این سرویس در یالات متحده آمریکا نکرده است اما به محض انتشار جزئیات بیش تر شما را در گویا آی تی مطلع خواهیم کرد.

منبع: [ubergizmo]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *