متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رابط کاربری Tizen برای ساعت هوشمند سامسونگ

12345 (بدون نظر)
Loading...
104

سامسونگ در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش دایره ای شکل است که انتظار می رود نام آن Samsung Orbis یا Samsung Gear A باشد. این دیوایس پیش بینی می شود که در ماه سپتامبر و همزمان با Galaxy Note 5 رونمایی شود.

ماه گذشته، سامسونگ با تست نمونه های اولیه از SDK های Gear ، احتمال رونمایی از یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش دایره ای شکل را تأیید کرد. در حال حاضر، این SDK برای دانلود آماده شده است. این SDK نشان دهنده بعضی از قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ مانند قابلیت چرخش حاشیه صفحه نمایش است. به عنوان مثال، شما می توانید از این قابلیت برای زوم کردن عکس ها، افزایش صدا و یا انتقال بین صحفات استفاده نمایید.

ساعت هوشمند سامسونگ به احتمال زیاد دارای صفحه نمایش ۱٫۶۵ اینچ، با رزولوشن ۳۶۰ * ۳۶۰ و همچنین سنسور ضربان قلب، GPS ، وای فای، بلوتوث و قابلیت ارتباط از طریق شبکه ( ۲G ) خواهد بود.

هر چه که هست، ساعت هوشمند سامسونگ می تواند یکی از دیوایس های جذاب و زیبای سال ۲۰۱۵ لقب بگیرد. با هم نگاهی به رابط کاربری Tizen که برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است، می اندازیم.

۱

۲

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سامسونگ در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند با صفحه نمایی دایره ای شکل است که انتظار می رود نام آن Samsung Orbis یا Samsung Gear A باشد. این دیوایس پیش بینی می شود که در ماه سپتامبر و همزمان با Galaxy Note 5 رونمایی شود.