متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

درز تصویر تلفن هوشمند مقرون به صرفه هوآوی

12345 (بدون نظر)
Loading...
107

هوآوی پی ۸ بدون شک یکی از تلفن های هوشمند پرقدرت به شمار می رود. اما امروز تصویری از تلفن هوشمند مقرون به صرفه ای از سوی شرکت هوآوی به بیرون درز کرد. با گویا آی تی همراه باشید تا با جزئیات بیشتر با آن آشنا شویم.

 این تلفن هوشمند که در حال حاضر بدون نام هست، قیمتی معادل ۱۶۱ دلار در پی خواهد داشت و در پشت خود نیز دارای سنسور اثر انگشت می باشد. همچنین از تمامی شبکه ها نیز پشتیبانی می کند.

بر اساس گزارش Wu Zhou که یکی از مدیران ارشد این شرکت است، این دو قابلیت ازین پس در تمامی تلفن های هوشمند ساخت هوآوی گنجانده خواهد شد.  همه انسان ها در چشمان خود، دارای یک پترن خاص هستند که می توان از همین قابلیت برای تأمین امنیت دستگاه از طریق سنسورها استفاده نمود.

متأسفانه اطلاعات دیگری در دسترس نیست. تنها می توانیم بگوییم که از این پس، سرویس هایی مانند باز کردن قفل صفحه نمایش یا خرید توسط اثر انگشت، دیگر جزء قابلیت های تلفن های هوشمند گران قیمت به شمار نمی رود. به محض کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول، مطمئنا آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هوآوی پی ۸ بدون شک یکی از تلفن های هوشمند پرقدرت به شمار می رود. اما امروز تصویری از تلفن هوشمند مقرون به صرفه ای از سوی شرکت هوآوی به بیرون درز کرد.