متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ویندوز ۱۰ تا قبل از ۷ مرداد قابل دانلود است

12345 (بدون نظر)
Loading...
3

همانطور که می دایند قبل از اینکه هر محصولی عرضه شود شایعات زیادی درباره آن منتشر می شود که پس از مدتی شایعه یا حقیقی بودن آن مشخص می شود. ویندوز ۱۰ که یکی از مهمترین مخصولات سال است از این دسته محصولات پر شایعه است اما این بار مسئله کاملا متفاوت است. شرکت مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز ۱۰  در تاریخ ۲۹ ژوئن برابر با ۷ مرداد ماه روانه بازار می شود و شما می توانید برای دریافت به روزرسانی نرم افزاری آن ثبت نام کنید.

اکنون به نظر می رسد افرادی که می خواهند برای نسه رایگان ثبت نام کنند می تواند آن را زودتر از تاریخ اعلام شده دانلود کنند. مایکروسافت در حال ارسال ایمیل به ثبت نام کنندگان به روزرسانی ویندوز ۱۰ است که در آن تایید می کند کاربران می توانند ویندوز ۱۰ را برای رایانه شخصی خود در تاریخ ۱۹ ژوئن دانلود کنند به عبارت دیگر آن ها می توانند به ویندوز ۱۰ قبل از انتشار رسمی دسترسی داشته باشند. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [Winsupersite]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. علیرضا می‌گوید

  نظرم مثبته. البته اگر رایگان باشه بیشتر نظرم مثبته 🙂

  1. مبين محمدي می‌گوید

   خیر دوست عزیز متاسفانه رایگان نیست…
   اما برای کسایی که نسخه اصلی ویندوز ۸٫۱ رو داشته باشن می تونن به روزرسانی ویندوز ۱۰ رو به صورت رایگان برای یکسال داشته باشند.
   🙂

 2. محمود می‌گوید

  یس صبرانه منتظر ویندوز ده هستم.
  دوستان کسی نمیدونه چطور باید فهمید که ویندوز ۸٫۱ اصلی هست یا جعلی؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همانطور که می دایند قبل از اینکه هر محصولی عرضه شود شایعات زیادی درباره آن منتشر می شود که پس از مدتی شایعه یا حقیقی بودن […]