متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کسب رتبه نخست اپل در رده بندی مارکت های آمریکا

12345 (بدون نظر)
Loading...
107

اپل امسال، مجددا توانست با بهبود جایگاه خود و پیشرفت در این زمینه نسبت به سال قبل، رتبه نخست در مارکت های آمریکا را به خود اختصاص دهد.

در ماه آوریل ۲۰۱۵، اپل توانست با بهبود ۱٫۸ درصدی و با کسب ۴۳٫۱ درصد، جایگاه اول را در مارکت های آمریکایی به خود اختصاص دهد.

۱۸۸٫۶ میلیون نفر در آمریکا ( ۷۶٫۹ درصد از کل دنیا ) از تلفن هوشمند استفاده می کنند. کمپانی معروف و بزرگ اپل، توانست با به دست آوردن ۴۳٫۱ درصد، رتبه نخست را در این زمینه از آن خود کند. سایر کمپانی های تولید کننده مانند سامسونگ، ال جی، موتورولا و اچ تی سی نیز با کسب ۲۸٫۶، ۸٫۴ریال ۴٫۹ و ۳٫۷ درصد به ترتیب جایگاه دوم تا پنجم در این رده بندی را به خود اختصاص داده اند.

همانطور که در جدول زیر شاهد هستید، شرکت های سامسونگ، موتورولا و اچ تی سی نسبت به ژانویه، دچار پسرفتی ناچیز شده اند.

۱

در بین سیستم عامل ها، اندروید گوگل با ربودن گوی سبقت از رقبا و کسب ۵۲٫۲ درصد، به عنوان پرطرفدار ترین سیستم عامل هوشمند در دنیا، جایگاه خود را به ثبت رساند.

در این قسمت نیز اپل با ۴۳٫۱ درصد، جدی ترین رقیب اندروید به حساب می آید. مایکروسافت، بلک بری و سیمبین نیز به ترتیب با ۳، ۱٫۵ و ۰٫۱ درصد، دنبال کنندگان اپل و مایکروسافت به حساب می آیند.

۲

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اپل امسال، مجددا توانست با بهبود جایگاه خود و پیشرفت در این زمینه نسبت به سال قبل، رتبه نخست در مارکت های آمریکا را به خود اختصاص دهد.