متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

همه تست کنندگان ویندوز ۱۰ مجاز به ارتقا رایگان هستند

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

قطعا شما هم بی صبرانه منتظر نسخه جدید سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز ۱۰ هستید. در حال حاضر به گفته مایکروسافت ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ می توانند آپدیت ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان در تاریخ ۲۹ ژوئیه برابر با ۷ مرداد ماه  که ویندوز ۱۰ عرضه می شود دریافت کنند.

مایکروسافت این هفته اعلام کرد کسانی که نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ را با شماره ساخت ۱۰۱۳۰ نصب کرده اند و از اکانت مایکروسافت خود برای Windows Insider استفاده کرده اند می توانند نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان دریافت نمایند.

کسانی که هنوز نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ را نصب نکرده اند و می خواهند نسخه نهایی را دریافت کنند می توانند همین حالا نسخه پیش نمایش را نصب کرده و در تاریخ اعلام شد ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان داشته باشند. زمانی که نسخه های مختلف ویندوز ۱۰ منتشر شود قطعا مشتریان بسیار خوشحال خواهند شد. ویندوز ۱۰ شامل تعداد زیادی از بهود ها در عملکرد، مرورگر اج، کورتانا و بیش تر از این ها خواهد بود. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [technobuffalo]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قطعا شما هم بی صبرانه منتظر نسخه جدید سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز ۱۰ هستید. در حال حاضر به گفته مایکروسافت ویندوز ۷ و ویندوز […]