متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

حالا گوگل در توییت های توییتر نیز جست و جو می کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
465

اگر یکی از کاربران حرفه ای یا حتی معمولی شبکه اجتماعی توییتر باشید، حتما تا به حال نتایج جست و جوی گوگل در توییت های این شبکه برای کاربران موبایل را مشاهده کرده اید. از آن جایی که افراد مشهور و مهمی در این شبکه فعالیت دارند و مطالب مهمی را به اشتراک می گذارند، این قابلیت در ماه می به بخش موبایلی گوگل افزوده شد و به طور محدود برای کاربران تلفن های همراه فعالیت می کرد.

اما امروز شرکت های گوگل و توییتر این قابلیت را به بخش دسکتاپ گوگل نیز آورده اند. معرفی این قابلیت جدید توسط اکانت رسمی گوگل در شبکه اجتماعی توییر به انجام رسید. متن این توییت را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید.

capture-20150822-031739

این قابلیت هم اکنون برای تمام کاربران در دسترس است و نتایج اختصاصی گوگل از توییتر در یک کارت مجزا و کامل ساده و راحت تعبیه می شوند. لازم به ذکر است این نتایج تنها در جست و جوهای به زبان انگلیسی دیده می شوند. گوگل همیشه در جست و جوی مردم، مکان ها و سایر موارد بهترین بوده است و حالا امکان جست و جو در توییت های کاربران می تواند به هرچه بهتر شدن آن کمک شایانی نماید. به راحتی می توانید نظرات کاربران در توییتر پیرامون موضوع مورد نظر خود را بخوانید.

به هر حال این همکاری گوگل و توییتر در نهایت در خدمت کاربران و امکان جست و جوی بهتر آنان است. امیدواریم این خبر مورد توجه شما قرار گرفته باشد. نظرات خود پیرامون این خبر را در بخش نظرات با ما و خوانندگان گویا آی تی در میان بگذارید.

منبع خبر: GSM arena / Twitter

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر یکی از کاربران حرفه ای یا حتی معمولی شبکه اجتماعی توییتر باشید، حتما تا به حال نتایج جست و جوی گوگل در توییت های […]