متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مرسدس بنز AMG C63 کوپه به طور رسمی معرفی شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

پس از یک ماه نگاه به ویدئو منتشر شده درباره اتومبیل مرسدس بنز AMG C63 کوپه بلاخره به صورت رسمی معرفی شد و تمامی جزئیات این اتومبیل شگفت انگیز در اختیار عموم قرار گرفته است.

در مدل استاندارد اتومبیل بنز AMG C63 کوپه یک موتور V8 با توربو دوگانه وجود دارد و دارای ۴۶۹ اسب بخار است که قدرت باورنکردنی آن را نشان می دهد در حالی که سقف سرعت آن ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت است مدت زمان ۰ تا ۱۰۰ آن تنها ۳٫۹ طول می کشد. لازم به ذکر است که از نظر طراحی بسیار شبیه به نسل جدید مرسدس بنز C کوپه می باشد که تاوت های جزئی در سپر و جلوپنجره آن نیز دیده می شود.

لازم به ذکر است که در مدل S این اتومبیل همان موتور V8 وجود دارد با این تفاوت که قدرت آن ۵۰۳ اسب بخار است و مدت زمان ۰ تا ۱۰۰ آن نیز به ۳٫۸ ثانیه ماهش یافته است.

nyias-2011-mercedes-c63-amg-coupe-live-photos_3

 

مرسدس بنز AMG C63 کوپه از لحاظ طراحی بسیار منحصر به فرد است و می توان گفت که هیچ نقصی در زیبایی آن وجود ندارد و در سیستم عقب دستگاه دارای کمک آیرودینامیکی است که به بهبود دستگاه کمک بسیاری کرده است. متاسفانه شرکت مرسدس هنوز هیچ صحبتی درباره قیمت این اتومبیل خارق اعاده نکرده است و تاریخ عرضه بازار آن نیز هنوز مشخص نیست

منبع: [geeky-gadgets]

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از یک ماه نگاه به ویدئو منتشر شده درباره اتومبیل مرسدس بنز AMG C63 کوپه بلاخره به صورت رسمی معرفی شد و تمامی جزئیات این […]