متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سونی از دو نوع صفحه نمایش متفاوت برای اکسپریا C5 Ultra استفاده کرده است

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

اوایل این ماه بود که شرکت سونی گوشی هوشمند اکسپریا C5 Ultra را معرفی کرد و در بازارهای مختلفی نیز عرضه شد. این دستگاه که دارای یک صفحه نمایش ۶ اینچی فول اچ دی است تاکنون به عنوان یک گوشی هوشمند آبرومندانه شناخته شده است اما آنطور که پیدا است در صفحه نمایش آن برخی تفاوت ها وجود دارد. در ادامه با گویا آی تی همراه باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید.

چیزی که مورد بحث قرار گرفته است وضوح صفحه نمایش این دستگاه نیست بلکه صفحه نمایش استفاده شده در آن است. تصویر منتشر شده مربوط به این خبر تفاوت میان صفحه نمایش ها را نشان می دهد هردوی این دو گوشی هوشمند که در تصاویر مشاهده می کنید اکسپریا C5 Ultra هستند اما به صورت کاملا واضح تفاوت آن ها پیدا است.

این دو گوشی هوشمند مربوط به دو شرکت حامل مختلف با نام های Truly LCM و Innolux LCM هستند. البته با توجه به وجود صفحه شایعات مختلف ممکن است که مشکل نرم افزاری در آن ها وجود داشته باشد اما باتوجه به اعتراض کاربران ممکن است که شرکت سونی به حاشیه کشیده شود.

 

منبع: [ubergizmo]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اوایل این ماه بود که شرکت سونی گوشی هوشمند اکسپریا C5 Ultra را معرفی کرد و در بازارهای مختلفی نیز عرضه شد. این دستگاه که دارای […]