اندروید ۶ Marshmallow در تاریخ ۵ اکتبر عرضه خواهد شد

اندروید ۶ Marshmallow در تاریخ ۵ اکتبر عرضه خواهد شد
  • 1394/7/3
  • مجتبی
  • 0

هم اکنون مدتی است که از معرفی اندروید ۶ Marshmallow می گذرد. همانطور که احتمالا می دانید رقیب این سیستم عامل یعنی iOS نیز جدیدترین نسخه خود را که نسخه ۹ است در همین بازه زمانی منتشر کرده. بنابراین سوال اینجاست که جدیدترین نسخه اندروید چه زمانی توسط گوگل برای دستگاه های مختلف عرضه خواهد شد؟

گوگل هنوز به صورت رسمی خبری در این مورد اعلام نکرده اما یکی از اپراتورهای کانادایی به نام Telus بنظر می رسد که خبرهای موثقی دراینباره دارد و اعلام نموده که تاریخ دقیق انتشار نسخه نهایی اندروید ۶ در ۵ اکتبر سال میلادی جاری خواهد بود. این خبر بر اساس ارجاع به وب سایت این اپراتور اعلام گشته که تاریخ معرفی نکسوس ۵ و نکسوس ۶ را این روز اعلام نموده است و همانطور که می دانیم رسم گوگل بر این است که همیشه نسحه جدید اندروید را با نکسوس های جدید  در یک روز عرضه می کند و این محصولات با جدیدترین نسخه سیستم عامل مورد اشاره همراه خواهند بود.

درهر صورت منبع یاد شده به این نکته هم اشاره داشته که امکان تغییر زمان این رویداد هم وجود دارد، بنابرین متعجب نخواهیم شد اگر در روز ۵ اکتبر نیز خبری از انتشار رسمی جدیدترین نسخه اندروید نشود.

با توجه به گفته فوق باز هم باید اعلام کنیم که شرکت گوگل در تاریخ ۲۹ سپتامبر قرار است یک رویداد را برگزار کند که در آن دستگاه های جدید نکسوس به احتمال زیاد معرفی خواهند شد، بنابراین اگر این شرکت بخواهد در همین روز اقدام به عرضه رسمی نسخه نهایی اندروید ۶ نماید نیز نباید زیاد متعجب شد.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *