متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چه درصدی از بازار سیستم عامل ها در دست Marshmallow است؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
72

در حالی که اندروید مارشملو به سرعت در حال گسترش بر روی دستگاه های اندرویدی است، دیگر نسخه های اندروید کم کم از دور رقابت خارج می شوند. ماه سپتامبر بود که گوگل اعلام کرد تعداد دستگاه های اندرویدی مجهز به Lollipop به ۲۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

تا به این لحظه مارشملو با تصاحب ۰٫۳ درصد از دستگاه های اندرویدی توانسته اولین نسخه اندروید یعنی Froyo را با اختلاف ۰٫۱ درصد از پیش رو بردارد. این آمار برای مارشملو بسیار امیدوار کننده است و به نظر می رسد این سیستم عامل زودتر از آن چه انتظار می رود به محبوب ترین سیستم عامل اندروید بدل شود.

gsmarena_001

در حال حاضر KitKat با تصاحب ۳۷٫۸ درصد بازار گسنرده ترین توزیع اندروید به حساب می رود. پس از آن Jellybean با ۲۹ درصد در جایگاه دوم قرار گرفته است. جالب اینجاست که در بحبوبه انتشار آپدیت های مارشملو و گسترش روز افزون آن، Lollipop توانسته حدود ۵ درصد از مالکیت بازار خود را پس بگیرد و با ۲۵٫۶ درصد در جایگاه سوم قرار بگیرد. نسخه های قدیمی تر اندروید نیز که مجموعا ۷٫۳ درصد بازار را در اختیار دارند در حال محو شدن از دنیای سیستم عامل ها هستند.

منبع: Gsmarena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حالی که اندروید مارشملو به سرعت در حال گسترش بر روی دستگاه های اندرویدی است، دیگر نسخه های اندروید کم کم از دور رقابت […]