متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

به کارگیری تکنولوژی شارژ سریع انحصاری Vivo بر روی X6

12345 (بدون نظر)
Loading...
82

همیشه وجود باتری های با ظرفیت بالا در تلفن های هوشمند یک مسئله مهم برای کاربران بوده و سرعت شارژ دستگاهی با این ظرفیت مسئله دیگر. خوشبختانه Vivo نیز تکنولوژی ای را در نسل جدید تلفن های خود به کار گرفته که Dual-Charge نام دارد و سرعت شارژ باتری را بسیار بهبود می بخشد. این فناوری در مدل جدید Vivo X6 نیز استفاده شده است.

اگر به دیاگرامی که Vivo منتشر کرده توجه کنید مشاهده می کنید که در این تلفن از دو چیپ مجزا برای شارژ باتری استفاده می شود که می توانند به طور همزمان انرژی الکتریکی را به باتری منتقل کنند. هنوز به طور کامل مشخص نیست این فناوری چه قدر می تواند به بهبود شارژ باتری کمک کند و باید منتظر نتایج آزمایشات بر روی آن باشیم.

gsmarena_002

Vivo X6 مجهز به یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری است که در نوع خود باتری قدرتمندی محسوب می شود. علاوه بر این Vivo X6 دارای صفحه نمایش ۶ اینچ، چیپست Helio X20 و رم ۳ گیگابایتی است. هم چنین خبر رسیده که این تلفن توانسته گواهی نامه TENAA را نیز دریافت کند و به زودی وارد بازارهای  جهانی خواهد شد.

منبع: Gsmarena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همیشه وجود باتری های با ظرفیت بالا در تلفن های هوشمند یک مسئله مهم برای کاربران بوده و سرعت شارژ دستگاهی با این ظرفیت مسئله […]