با AmpMe تلفن های هوشمند خود را به یک بلندگو قدرتمند تبدیل کنید!

با AmpMe تلفن های هوشمند خود را به یک بلندگو قدرتمند تبدیل کنید!
  • 1394/9/23
  • مجید جعفری
  • 0

از آن جایی که استفاده از اسپیکرهای قابل حمل برای پخش موسیقی مستلزم به همراه داشتن آن ها در هر مکانی است و علاوه بر این تامین انرژی و نگرانی از شارژ آن ها نیز مسئله دیگر است، کمتر کسی به سراغ استفاده از این ابزارها برای پخش موسیقی با کیفیت و قدرت صدای بیش تر می رود. اما همیشه می توان از کمترین امکانات بیش ترین استفاده را برد. از آن جایی که هر کسی همیشه یک بلندگو کوچک بر روی تلفن یا تبلتT همراه خود دارد بهترین راهکار تبدیل کردن این بلندگوها به یک بلندگو بزرگ تر است.

AmpMe یکی از برنامه های مخصوص همگام کردن تلفن های هوشمند برای پخش موسیقی است. این برنامه که هم در  Google Play و هم در App Store موجود است می تواند به کمک بلندگوهای تلفن های هوشمند و اتصال آن ها به یک دیگر، موسیقی مورد نظر شما را با کیفیت و میزان صدای بالاتری پخش کند. در ادامه به بررسی این برنامه خواهیم پرداخت.

در مرحله اول باید برنامه AmpMe را برای پلتفرم مخصوص خود دانلود و نصب کنید.

بدون شک تا کنون از برنامه هایی مانند Zapya و … استفاده کرده اید. در این جا نیز باید مسیر مشابهی را طی کنید و یکی از دستگاه ها را به عنوان Host انتخاب کنید. پس از این که مشخص شد کدام دستگاه باید به عنوان Host عمل کند، گزینه ی “Start a new party” را انتخاب کنید.

Step-1.jpg

در این جا باید موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید که این فایل می تواند بر روی حافظه خود دستگاه و یا بر روی SoundCloud باشد. گفتنی است پیش از آپدیت نهایی AmpMe این برنامه تنها قادر بود موسیقی شما را از روی SoundCloud دریافت و پخش کند.

Step-2.jpg

در اینجا AmpMe یک ID به پخش کننده شما اختصاص می دهد. در این جا باید این نکته را ذکر کنیم که این برنامه قادر است همگام سازی را به کمک Wifi و یا داده های دستگاه شما انجام دهد.

در این قسمت دیگر دستگاه ها باید بر روی AmpMe خود این ID را وارد کنند تا بلافاصله پس از آن شروع به پخش موسیقی مورد نظر شما بکنند.

Step-4.jpg

برای اتصال تک تک دستگاه ها به Host گزینه Newly-added Device را انتخاب کنید، ولوم آن را روی ۲۵ درصد قرار دهید و آن را به Host نزدیک کنید. در این قسمت AmpMe دستگاه های متصل شده را آنالیز می کند تا در هنگام پخش صدا تاخیری نداشته باشند.

Step-5.jpg

اکنون می توانید کنترل تمام دستگاه ها را از Host به دست بگیرید. به همین سادگی!

منبع: Phonearena

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *