متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازهم تصاویر دیگری از Lumia 650 منتشر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
54

Microsoft-Lumia-650-pictured-again-still-no-word-on-its-release-date.jpgماه اکتبر بود که تصاویری از تلفن جدید مایکروسافت، Lumia 650 منتشر شد. این تصاویر که مربوط به مدل مشکی رنگ این تلفن بودند مشخصات ظاهری زیادی را از این تلفن فاش کرد.اکنون نیز تصاویر جدیدی مربوط به مدل سفید رنگ آن منتشر شده و این بدان معناست که مدت زیادی تا ورود Lumia 650 به بازار نمانده است.

گفتنی است Lumia 650 که با اسم رمز Lumia Saana نیز شناخته می شود چهارمین لومیای ویندوز ۱۰ای پس از مدل های ۹۵۰، ۹۵۰ XL و ۵۵۰ است. همان طور که می دانید این تلفن ها اکنون در بازار موجود و قابل خریداری هستند.

Microsoft-Lumia-650-in-white-and-black.jpg

در رابطه با مشخصات سخت افزاری ۶۵۰ باید گفت این تلفن به یک پنل ۵ اینچی ۷۲۰P مجهز است که کمی از مدل ۵۵۰ با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی بزرگ تر است اما از هر دو مدل ۹۵۰ با صفحه نمایش های ۵٫۷ و ۵٫۲ اینچی کوچک تر است. این تنها اطلاعاتی است که می توان از تصاویر منتشر شده برداشت کرد و در رابطه با سخت افزار این مدل چیزی منتشر نشده است.

منبع: Phonearena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ماه اکتبر بود که تصاویری از تلفن جدید مایکروسافت، Lumia 650 منتشر شد. این تصاویر که مربوط به مدل مشکی رنگ این تلفن بودند مشخصات […]