متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ویندوز ۱۰ از مرز ۲۰۰ میلیون بار نصب گذشت!

12345 (بدون نظر)
Loading...
53

درحالی که رفته رفته به پایان سال ۲۰۱۵ میلادی نزدیک می شویم مایکروسافت آماری در رابطه با عملکرد ویندوز ۱۰ در این چند ماه منتشر کرده است. بر این اساس ویندوز ۱۰ تا به این لحظه موفق شده از مرز ۲۰۰ میلیون بار نصب بگذرد. گفتنی است ویندوز ۱۰ توانست در روز اول انتشار خود نزدیک به ۱۴ میلیون نسخه فروش کند. علاوه بر این در عرض کمتر از سه هفته از مرز ۵۰ میلیون گذشت. این عدد در اویل ماه اکتبر به ۱۱۰ میلیون نیز رسید.

اگر مدت ۵ ماهه از زمانی که انتشار ویندوز ۱۰ آغاز شد را به همراه آمار ۲۰۰ میلیونی نصب این سیستم عامل در کنار هم قرار دهیم به رشد بی سابقه ۴۰ میلیون نصب در هر ماه برای ویندوز ۱۰ میرسیم.

Windows-10-Surface-Pro-3-13-1280x855

مایکروسافت اعلام کرده که هدف آن رسیدن به آمار فروش ۱ میلیاردی ویندوز ۱۰ در مدت سه ساله است. این شرکت برای رسیدن به چنین جایگاهی تدابیر مختلفی مانند آپدیت رایگان به ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز ۷ و ۸٫۱ و … در نظر گرفته است. با توجه به آمار فروش این شرکت در این ۵ ماه باید گفت رسیدن به چنین آماری برای مایکروسافت دور از انتظار نیست.

منبع: GSMArena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحالی که رفته رفته به پایان سال ۲۰۱۵ میلادی نزدیک می شویم مایکروسافت آماری در رابطه با عملکرد ویندوز ۱۰ در این چند ماه منتشر […]