Volkswagen Atlas 2018 توسط ولکس واگن به زودی روانه بازار می شود

Volkswagen Atlas 2018 توسط ولکس واگن به زودی روانه بازار می شود
  • 1395/8/8
  • زهرا معبودی
  • 0

این SUV 7 سرنشین سایز متوسط بزرگ و جادار است و ممکن است بتواند ولکس واگن را از سرافکندگی نجات دهد.

اگر قرار می بود یک خودرو بار کل دنیا را بر دوش اش بکشد آن خودرو چیزی جز  Volkswagen Atlas 2018 نیست. این خودرو با در نظر گرفتن نیاز بازار های آمریکایی طراحی و ساخته شده است و همچنین اطلس مسئول است که دوباره نام شرکت ولکس واگن را به همگان یادآوری کند و رسوایی مصرف خودرو های گازوئیلی شرکت را از یاد و خاطر مان پاک کند.

The new Volkswagen front angle

همانطور که انتظار می رود، مدل دیزل از این خودرو برای خرید موجود نخواهد بود. اما در عوض آن خریداران امکان انتخاب میان یک موتور ۲ لیتری توربو شارژ با ۲۳۸ اسب بخار و یا موتور ۳٫۶ لیتری VR6 با ۲۸۰ اسب بخار را خواهند داشت. اطلس بزرگترین خودرویست که ولکس واگن می سازد از این رو کسی انتظار ندارد مدل دارای موتور قوی تر فروش بیشتری داشته باشد. هر دو مدل موتور دارای جعبه دنده ۸ سرعته هستند.

اگر قابلیت دو دیفرانسیل می خواهید باید به خرید مدل با  پیشرانه قوی تر فکر کنید به این دلیل که این قابلیت تنها در مدل VR6 موجود است. علاوه بر اینکه شما خودرویی جفت محور نسیب تان می شود می توانید از چهار حالت رانندگی از حالت برفی تا آف رود و اسپورت و دستی لذت ببرید.

اطلس از امکانات امنیتی و رفاهی کاملا جدیدی از جمله کروز کنترل تطبیقی، سیستم اخطار برخورد از جلو، ترمز اضطراری، نمایش نقاط کور و سیستم اخطار خارج شدن از خطوط و کمک کننده پارک بهره می برد. هم چنین یکی از جدید ترین قابلیت های این خودرو سیستم ترمز گیری بعد از برخورد است که از تصادفات پس از برخورد اول جلوگیری می کند.

The new Volkswagen from a side angle

در درون خودرو سیستم Apple CarPlay ، Android Auto و MirrorLink به چشم می خورد. به نظر می رسد ولکس واگن با الهام از آئودی مدل کابین مجازی مخصوص به خودش را طراحی کرده است که در آن گیج سرعت و صفحه کیلومتر به سلیقه راننده شخصی سازی می شود. این سیستم هنوز به خوبی آئودی نیست ولی بسیار جالب است و می تواند صفحه ناوبری را درست در جلو چشمان شما به نمایش در آورد.

صندلی پشتی جای کافی دارد و به راحتی دو فرد بالغ را جای خواهد داد. حتی افراد بسیار قد بلند نیز ارتفاع کافی تا سقف را خواهند داشت.صندلی های چپ و راست عقب را می توان برای ورود و خروج آسان تر به عقب و جلو حرکت داد.

اطلس در واقع به عنوان یکSUV سایز متوسط طراحی شده است اما طول کلی آن ۲۰۰ اینچ است و ۷ سرنشین بودن به واقع گواه یک SUV بسیار درشت است. خودرو در طول دو بغل دارای خطوط کشیده برجسته است که تا انتهای خودرو کشیده شده اند و چرخ ها نیز در هر چهار طرف کمی به سمت بیرون زده شده اند. کاپوت جلو نیز به زیبایی طراحی شده است و چراغ های LED نیز طرح خاص خود شان را دارند. اطلس خودرویی جعبه ای شکل و جادار است اما حقیقتا جعبه ای بسیار است!

منبع: cnet

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *