متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رکورد خرید آنلاین در ایران در یلدای ۹۵ شکسته می‌شود؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
113

گویا آی تی: کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند رکورد خرید آنلاین در یک روز، امسال توسط دیجی‌کالا و با رخداد موسوم به «یلدای شگفت‌انگیز ۹۵» شکسته خواهد شد.

بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین کشور به‌عنوان مبدع و آغازگر رخداد خرید «یلدای شگفت‌انگیز» لجستیک خود را برای سال ۱۳۹۵ به‌طور کامل تجهیز کرده تا بتواند رکورد فروش آنلاین در یک روز را بشکند.

یلدای شگفت انگیز

ایده اختصاصی دیجی‌کالا از سوی کسب‌وکارهای اینترنتی مورد استقبال گسترده قرارگرفته است و امسال با پیوستن تعداد بیشتری از تأمین کنندگان کالاهای اورجینال شاهد توسعه اعتمادسازی از نوع B2C خواهیم بود.

گفتنی است دیجی کالا سال گذشته با ۵۰۰ برند ایران و خارجی یلدای ۹۴ را با آماری متفاوت شامل حضور آنلاین ۳ میلیون کاربر هم‌زمان پای سایت و ۵۶ میلیون بازدید پشت سر گذاشت و امسال با حضور بیش از ۹۰۰  برند داخلی و خارجی شگفتی‌ساز خواهد شد.

امسال کاربران می‌توانند با رفتن به سایت digikala.com در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر یلدایی متفاوت را باهدف کاهش هزینه‌های نهایی خرید و کلیک روی تخفیف‌های گسترده درنظرگرفته شده، تجربه کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گویا آی تی: کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند رکورد خرید آنلاین در یک روز، امسال توسط دیجی‌کالا و با رخداد موسوم به «یلدای شگفت‌انگیز ۹۵» شکسته خواهد […]