ساعت‌مچی هوشمند جدید زدتی‌ای با اندروید Wear در سال جاری عرضه می‌شود

ساعت‌مچی هوشمند جدید زدتی‌ای با اندروید Wear در سال جاری عرضه می‌شود
  • 1395/10/18
  • مقدم
  • 0

شرکت زدتی‌ای به عنوان یکی از سازندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی در بازار چین، مطرح است و به همین جهت، انتظار می‌رود که این سازنده، ساعت‌مچی هوشمند جدیدی را به بازار عرضه نماید. به‌تازگی، شرکت زدتی‌ای اعلام کرده است که در اواخر سال جاری میلادی از ساعت‌مچی هوشمند جدید خود رونمایی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گویا آی‌تی، همراه باشید.

براساس اطلاعات اعلام‌شده، شرکت زدتی‌ای در اواخر سال جاری میلادی، یک ساعت‌مچی هوشمند با پلت‌فرم اندروید ور ۲٫۰ گوگل عرضه خواهد کرد. این سازنده، هم‌چنین اعلام کرده است که حداقل با یک اپراتور در ایالات متحده برای عرضه و فروش ساعت‌مچی هوشمند جدید خود که از نسل چهارم ارتباطات پشتیبانی می‌کند؛ در این بازار، همکاری دارد.

عرضه ساعت‌مچی هوشمند جدید شرکت زدتی‌ای توسط رئیس این شرکت، لیکسین چنگ تایید شده؛ با این‌حال، جزئیات چندانی از این محصول توسط رئیس زدتی‌ای ارائه نشده است.

رئیس شرکت زدتی‌ای اشاره کرد که ساعت‌های مچی هوشمند در بازار، چندین مشکل مخلتف دارند که یکی از آن‌ها عمر باتری است؛ با این‌حال، به‌نظر می‌رسد که شرکت زدتی‌ای برای این مشکل، یک راه‌حل یافته است. شرکت زدتی‌ای در حالی وارد بازار ساعت‌های مچی هوشمند مجهز به پلت‌فرم اندروید ور می‌شود که دیگر، شرکت‌های سازنده تمایل چندانی برای معرفی و ارائه یک محصول جدید به دلیل فروش پایین آن‌ها ندارند.

البته در صورتی‌که شرکت زدتی‌ای، یک ساعت‌مچی هوشمند مقرون به صرفه با مشخصات‌فنی مناسب عرضه نماید، احتمالاً می‌تواند تعداد زیادی از ساعت‌مچی هوشمند جدید خود با پلت‌فرم اندروید Wear را به فروش برساند.

زدتی‌ای

به همین جهت، هنوز نمی‌دانیم که ساعت‌مچی هوشمند جدید شرکت زدتی‌ای به جز یک باتری با ماندگاری بالا، چه قابلیت‌های دیگری را در خود جای داده است. با این‎حال، انتظار می‌رود که طراحی این محصول به ساعت‌های مچی معمول و مکانیکی، نزدیک باشد و با در نظر گرفتن این موضوع، به‌نظر می‌رسد که ساعت‌مچی زدتی‌ای از یک طراحی گرد استفاده خواهد کرد.

علاوه‌بر شرکت زدتی‌ای، در سال آینده، گوگل نیز از دو ساعت‌مچی هوشمند مجهز به پلت‌فرم اندروید ور ۲٫۰ رونمایی خواهد کرد که احتمالاً در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ در کنگره جهانی موبایل معرفی می‌شود. البته این دو مدل، توسط شرکت گوگل توسعه نیافته است و با برند “پیکسل” یا “نکسوس” عرضه نخواهد شد زیرا سازندگان دیگری، آن‌ها را تولید کرده‌اند. با توجه به اینکه شرکت سامسونگ، از پلت‌فرم تایزن در ساعت‌مچی هوشمند Gear استفاده می‌کند، انتظار می‌رود که سازندگان این دو ساعت‌مچی‌ هوشمند، هوآوی و ال‌جی باشد که پیش‌تر نیز، محصولات مشابهی را عرضه کرده‌اند.

منبع: Ubergizmo

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *