متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مصرف کنندگان چگونه نقد و بررسی های کسب و کارهای محلی را در اینترنت پیدا کرده و از آنها استفاده می کنند

12345 (بدون نظر)
Loading...
194

گزارش حاضر بر اساس اطلاعات برگرفته از یک نظرسنجی است که در سپتامبر سال ۲۰۱۶ از ۱۰۶۲ نفر از مصرف کنندگان بالغ در ایالات متحده و توسط BrightLocal انجام گرفته است.

بر اساس این گزارش، تقریبا ۹۱ درصد از مصرف کنندگان می گویند که برای ارزیابی کسب و کارهای محلی به سراغ نقد و بررسی های اینترنتی می روند.

نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی به طور منظم، نقد و بررسی های اینترنتی را دنبال می کنند. این مقدار در سال گذشته ۳۳ درصد بوده است.

تقریبا ۴۱ درصد از پاسخ دهندگان گاه گاهی نقد و بررسی های کسب و کارهای محلی را بررسی می کنند، و تنها ۹ درصد می گویند که هرگز آنها را بررسی نمی کنند.

نمودار 1

تقریبا ۶۳ درصد از مصرف کنندگان می گویند که معمولا نقد و بررسی های کسب و کارهای محلی را از طریق موتورهای جستجو پیدا می کنند؛ ۳۷ درصد دیگر مستقیما به سایت های مخصوص نقد و بررسی مراجعه می کنند.

نمودار 2

تقریبا ۹۰ درصد از مصرف کنندگان پیش از اینکه بتوانند برای اعتماد به یک کسب و کار محلی تصمیم بگیرند، ۱۰ نقد و بررسی را مطالعه می کنند؛ در حالیکه ۶۸ درصد از مردم با خواندن بین یک تا شش نقد و بررسی، ایده خود را نسبت به کسب و کار شکل می دهند.

نمودار 3

تقریبا ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی می گویند که در هنگام بررسی نقد و بررسی های یک کسب و کار محلی، به ستاره های شاخص رتبه بندی دقت می کنند؛ ۴۷ درصد به عقیده و نگرش بررسی ها توجه می کنند و برای ۴۱ درصد، بیشترین میزان اهمیت به جدیدتر بودن نقد و بررسی تعلق دارد.

نمودار 4

همچنین، بر اساس این گزارش:

  • ۸۴ درصد از مردم به نقد و بررسی های اینترنتی به اندازه توصیه و پیشنهاد دوستان وآشنایان خود اعتماد دارند.
  • از هر ۱۰ مصرف کننده، ۷ نفر در صورت درخواست کسب و کار حاضر به نوشتن نظر یا بررسی خود نسبت به آن کسب و کار است.
  • ۵۴ درصد مردم پس از خواندن نظرات مثبت به وبسایت کسب و کار مراجعه می کنند.
  • ۷۳ درصد از مصرف کنندگان اعتقاد دارند که نقد و بررسی هایی که بیش از ۳ ماه از تاریخ انتشار آنها گذشته باشد فاقد ارزش هستند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش حاضر بر اساس اطلاعات برگرفته از یک نظرسنجی است که در سپتامبر سال ۲۰۱۶ از ۱۰۶۲ نفر از مصرف کنندگان بالغ در ایالات متحده […]