متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تقلبی یا اصلی بودن گوشی همراه خود را تشخیص دهید

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

شرکت گمرک ایران برخی خدمات تازه را به خدمات خود افزوده است. از جمله ی این خدمات می توان به اظهار غیر حضوری کالای صادراتی، ترانزیتی و وارداتی اشاره کرد. از جمله این خدمات می توان به سامانه تشخیص تقلبی یا اصل بودن گوشی اشاره کرد.

گویا آی تی – این خدمت مراجعات حضوری به گمرک را حذف کرده و می تواند باعث احترام بیشتر به حقوق شهروندی و همچنین حذف کاغذ از فرآیند تشریفات گمرکی شود. علاوه بر این ۲۴ ساعته شدن و پیش الکترونیکی شدن فعالیت های گمرک نیز از جمله مواردی هستند که می توانند توأم با خدمت تازه ی شرکت گمرک شکل گیرند.
افزون بر موارد گفته شده، قابلیتی دیگر توسط شرکت گمرک ایران ایجاد شده است و آن این است که با استعلام قیمت واقعی، برند و کشور سازنده ی کالاهای وارداتی می توان از خرید کالاهای تقلبی، گران قیمت و غیر اصلی اجتناب نمود.
با الکترونیک شدن خدمات گمرک، قابلیت تشخیص گوشی اصلی از تقلبی نیز امکان پذیر شده است. شما می توانید شماره ی IMEI گوشی همرا خود را به شماره ی ۳۰۰۰۸۸۸۷ پیامک کنید تا بتوانید از اصلی یا تقلبی بودن گوشی همراه خود اطمینان حاصل کنید.
این موارد، می توانند امیدی باشند بر کمتر شدن قاچاق در کشور و همچنین کاهش و یا قطع واردات کالاهای غیر اصلی.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت گمرک ایران برخی خدمات تازه را به خدمات خود افزوده است. از جمله ی این خدمات می توان به اظهار غیر حضوری کالای صادراتی، […]