متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تکذیب تحریم ایران در انجمن جهانی موبایل

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیام هایی در توئیتر، تحریم جمهوری اسلامی ایران توسط GSMA (انجمن جهانی موبایل) را تکذیب کرد.

گویا آی تی – محمد جواد آذری جهرمی، با انتشار ۳ پیام متوالی نوشت:”مجوز حضور شرکت های ایرانی در GSMA که دو سال تمدید نشده بود، امسال تمدید شده است و منعی برای حضور با عنوان شرکتهای ایرانی وجود ندارد.”
آذری جهرمی تحریم ایران توسط انجمن جهانی موبایل را تکذیب کرد.
روز گذشته برخی رسانه ها خبری منتشر کردند که در آن گفته شده بود “درحالی‌ که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم‌ به ایران خدمات ارائه می‌کرد؛ هم اکنون سرویس‌دهی خود را به ایران قطع کرده است”.آذری جهرمی در پاسخ به این شایعه در توئیتر نوشت:”مجوز حضور شرکتهای ایرانی در GSMA که دو سال تمدید نشده بود، امسال تمدید شده است و منعی برای حضور با عنوان شرکتهای ایرانی وجود ندارد. مجوز OFAC برای تمدید عضویت همراه اول در GSMA که نیاز به تبادلات مالی داشته صادر نشده که GSMAدنبال حل موضوع است. بنابراین خبر تحریم ایران توسط GSMA دقیق نیست.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیام هایی در توئیتر، تحریم جمهوری اسلامی ایران توسط GSMA (انجمن جهانی موبایل) را تکذیب کرد. گویا آی […]