متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

حسرت خریداران آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از نبود چند ویژگی خاص

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

امسال هم همانند سال‌های پیش اپل به یک‌باره از چندین آی‌فون خوب پرده‌برداری کرد. اسمارت‌فون‌هایی که گل سر سبدشان آی‌فون X بود. در واقع آی‌فون ۸ و ۸ پلاس در برابر آی‌فون X از نظر ظاهری، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرف زیادی برای گفتن ندارند و خیلی معمولی به‌نظر می‌رسند.

گویا آی تی – امسال هم همانند سال‌های پیش اپل به یک‌باره از چندین آی‌فون خوب پرده‌برداری کرد. اسمارت‌فون‌هایی که گل سر سبدشان آی‌فون X بود. در واقع آی‌فون ۸ و ۸ پلاس در برابر آی‌فون X از نظر ظاهری، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرف زیادی برای گفتن ندارند و خیلی معمولی به‌نظر می‌رسند. اگرچه این دستگاه‌ها جایگزین آی‌فون ۷ و ۷ پلاس شده‌اند، ولی هنوز کمبودی‌هایی در آن‌ها حس می‌شود.

طراحی جدید

اشتباه برداشت نکنید، طراحی آی‌فون ۸ و ۸ پلاس خوب است. اما دیگر پس از چهار سال طراحی تکراری، به‌نظر وقتش بود که تغییر و تحولی ایجاد می‌شد. مسلما پنل شیشه‌ای پشت دستگاه زیبا بوده و ظاهر جذابی به هندست‌ها می‌دهد، اما اصل طراحی مشابه گذشته است.

نمایشگر بدون حاشیه

مدتی بود که عکس‌هایی از آی‌فون ۸ بدون حاشیه نمایشگر در اینترنت منتشر می‌شد که برشی در بالای پنل داشت. تصور می‌کردیم که اگر این طراحی مربوط به محصولات اپل باشد، نسخه نهایی متفاوت و زیباتر خواهد بود که البته در نهایت شاهد استفاده از این سبک طراحی در آی‌فون X هستیم.

گواهی IP68

چند سالی می‌شود که دستگاه‌های اپل گواهی IP67 دارند و این یعنی افتادن گوشی در یک گودال کم عمق آب هم می‌تواند دارای ریسک باشد. البته این‌طور به‌نظر می‌رسد که شرکت قصدی برای تغییر این وضعیت ندارد، چون هم آی‌فون‌های ۸ و هم آی‌فون X دارای همین گواهی هستند.

صفحه‌نمایش ۱۲۰Hz

تجهیز آی‌پدهای جدید به صفحه‌نمایش ProMotion 120Hz باعث شده است که رابط کاربری خیلی نرم‌تر و زیباتر اجرا شود. استفاده از این مدل صفحه‌نمایش می‌توانست برای آی‌فون ۸ یک تحول بسیار بزرگ باشد که ظاهرا اپل آن را صلاح ندانسته است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امسال هم همانند سال‌های پیش اپل به یک‌باره از چندین آی‌فون خوب پرده‌برداری کرد. اسمارت‌فون‌هایی که گل سر سبدشان آی‌فون X بود. در واقع آی‌فون […]