حضور سیگیت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی

حضور سیگیت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی
  • 1396/8/1
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی با نام اختصاری ایپاس از ۲۴ تا ۲۷ مهر ماه در محل مصلای امام خمینی برگزار گردید. از ۲۹ کشور دنیا مجموعاً ۳۶۶ غرفه در گروه های مخابرات و کامپیوتر، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، یونیفرم و لباس، دوربین های امنیتی و … در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

گویا آی تی – شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی با نام اختصاری ایپاس از ۲۴ تا ۲۷ مهر ماه در محل مصلای امام خمینی برگزار گردید. از ۲۹ کشور دنیا مجموعاً ۳۶۶ غرفه در گروه های مخابرات و کامپیوتر، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، یونیفرم و لباس، دوربین های امنیتی و … در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

شرکت سیگیت که سابقه یازده ساله در تولید هارد درایوهای مخصوص دوربین مداربسته دارد، در این دوره از نمایشگاه ایپاس با همکاری نمایندگان شرکت سازگار ارقام در پنج غرفه محصولات خود را به نمایش گذاشت. محصول مورد تمرکز سیگیت در این نمایشگاه، هارد درایو SkyHawk بوده است که مخصوص سیستم های نظارت تصویری نظیر دستگاه های DVR، NVR و SDVR طراحی شده و دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر هارد درایوهای مشابه در بازار می باشد.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *