متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپلیکیشن Swarm فیلتر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
250

برخی از کاربران از فیلتر اپلیکیشن Swarm خبر می دهند. به گزارش آن ها امکان استفاده از این اپلیکیشن بدون استفاده از ابزار تغییر دهنده ی آی پی وجود ندارد.

گویا آی تی – اپلیکیشن سوارم از جمله اپلیکیشن های مکان نمایی است. در واقع این اپلیکیشن نوعی شبکه ی اجتماعی است که هر یک از کاربران می توانند به واسطه ی آن مکان خود را با دوستان خود اشتراک گذاری کنند.
اپلیکیشن سوارم توسط کمپانی فوراسکوئر توسعه داده شده و در حال حاضر در سرتاسر دنیا بیش از ۶۰ میلیون نفر، از جمله ایرانی ها، در فوراسکوئر از حساب کاربری برخوردارند.
در ایران، سوارم از یک قابلیت محبوب برخوردار بود. این قابلیت امکان Check-in کردن مکان ها را برای کاربران می ساخت. یعنی با استفاده از این قابلیت می شد دوستان خود را از رسیدن به یک مکان مطلع ساخت و از حضور آنان نیز در آن مکان باخبر شد.

اما این قابلیت محبوب که کاربران بسیاری در ایران داشت دیگر امکان استفاده ندارد مگر به واسطه ی یک ابزار تغییر دهنده ی آی پی یا همان فیلتر شکن.
شایان ذکر است که یک سرویس دیگر از فوراسکوئر، یعنی Fourasquare City Guide نیز فیلتر شده و امکان استفاده از آن بدون فیلتر شکن وجود ندارد.
البته هیچ یک از مقام های مسئول تا کنون در این باره چیزی نگفته اند و آن چه که گفته شد صرفاً گزارش کاربران است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برخی از کاربران از فیلتر اپلیکیشن Swarm خبر می دهند. به گزارش آن ها امکان استفاده از این اپلیکیشن بدون استفاده از ابزار تغییر دهنده […]