امکان مشاهده پیامک ها در کروم بوک توسط نسخه پیش نمایش اندروید ۸٫۱

امکان مشاهده پیامک ها در کروم بوک توسط نسخه پیش نمایش اندروید ۸٫۱
  • 1396/8/8
  • زهرا معبودی
  • 0

گوگل در پی انتشار اندروید O یا همان اندروید ۸ در چند هفته اخیر، اقدام به یک بروز رسانی روی این سیستم عامل نمود. این سیستم عامل حالا به عنوان جدید ترین نسخه اندرویدی با ورژن ۸٫۱ شناخته می شود که چهار روز پیش گوگل آن را برای کاربران پیکسل ارائه داد.گویا آی تی: اما ما به تازگی متوجه شدیم که این نسخه از اندروید دارای یک ویژگی تاپ است که خیلی از کاربران پی سی منتظر آن بوده اند اما این شانس در حال حاضر در خانه کروم بوکی ها را زده است.

گوگل به گونه ای نسخه ۸ اندروید را بروز رسانی کرده که حالا کروم بوکی ها با یک اپلیکیشن، به نام SMSConnectPrebuilt که البته با فرمت اندروید یعنی APK ارائه می شود قادر خواهند بود که پیامک ها را روی کروم بوک خود مشاهده کنند.

SMSConnectPrebuilt

زمانی که کاربر این اپلیکیشن را نصب کند و به حساب گوگلی اش متصل باشد و همه چیز همگام سازی شده باشد، قادر خواهد بود پیامک هایش را روی کروم بوک خود مشاهده کند. البته یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد و آن هم اینکه ممکن است که با توجه به بررسی هایی که روی کد های تغییر داده شده صورت گرفته است، این امکان برای دارندگان گوشی های پیکسل گوگل تنها قابل استفاده باشد. البته باز هم باید منتظر نسخه اصلی اندروید ۸٫۱ باشیم تا ببینیم این امکان برای کدام سیستم ها قابل اجرا است.

البته این خاصیت در حال حاضر غیرفعال شده است و طبق تجربیات گاهی چیزهایی در نسخه پیش نمایش ارائه می شده که در نسخه نهایی حضور نداشته است بنابراین ممکن است که این موضوع در نسخه نهایی پدیدار نشود.

پس باید منتظر نتیجه نهایی بود و ما هم امیدواریم که این ویژگی در گوشی ها و سیستم های اندرویدی فعال شود و محدود به پیکسلی ها به تنهایی نباشد.

در این باره نظر شما چیست؟ آیا ابزارهایی می شناسید که پیامک را روی لپ تاپ های عموم کاربران نمایش دهد؟ در این باره با ما صحبت کنید و این خبر داغ را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *