راه اندازی کسب و کار آنلاین بدون نیاز به دفتر کار با «دفتر شما»

راه اندازی کسب و کار آنلاین بدون نیاز به دفتر کار با «دفتر شما»
  • 1399/5/2
  • گویا آی تی
  • 0

شیوع  ویروس کرونا از اسفندماه سال گذشته تاکنون سبب شده تا بسیاری از کسب و کار ها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به خانه‌نشینی اجباری و دورکاری تن دهند. در این مدت همچنین شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی که سرویس‌های دورکاری عرضه می‌کنند، بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفتند.

با علی دشتی، مدیر این استارتاپ درباره ایده شکل‌گیری دفترشما و کمکی که به کسب‌وکارها می‌کنند، گفتگو کردیم.

دفتر کار مجازی دقیقا چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

استارتاپ‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی، مشاغل خانگی، کسب و کارهای آنلاین یا افرادی که از طریق دورکاری به فعالیت مشغول هستند، به علت نداشتن دفترکار، برای ارتباطات کاری خود از شماره همراه استفاده می کنند.

در این شرایط اعتماد کمتری به آنها می شود. از طرفی استفاده از تلفن ثابت منزل برای ارتباطات کاری وجهه خوبی ندارد و ممکن است بدلایل مختلف تماسهای مهم و مشتریان خود را از دست بدهند.

اما دفتر کار مجازی«دفتر شما» که یک شرکت دانش بنیان در حوزه دفتر کار مجازی در ایران است، این مشکل را حل کرده و یک شماره تلفن ثابت تهران، یک منشی حرفه ای که پاسخگوی تماس های شما باشد و یک تلفن گویا با پیام خوشامدگویی و منوهای متعدد، در اختیارتان قرار می دهد تا جلوه ی حرفه ای تری به کسب و کارتان بدهید.

همه این امکانات را فقط در ۵ دقیقه می توانید پس از خرید خط تلفن ثابت از پورتال آنلاین دفتر شما تهیه کنید.

منظورتان از پورتال آنلاین دفتر شما چیست؟

پورتال آنلاین دفترشما در واقع نرم افزار اختصاصی دفترشما است که شما با کمک آن به صورت آنلاین می‌توانید تنظیمات منشی مجازی و تلفن گویا را شخصی سازی کنید. با کمک این نرم افزار تحت وب(پرتال) همه کاربران می‌توانند هر روز هفته و در هر ساعت از شبانه‌روز به صورت آنلاین یکی از سرویس‌های منشی مجازی یا تلفن گویا دفتر شما را خریداری کنند و کاربر می‌تواند به صورت آنلاین مشخص کند که منشی چه چیزهایی بپرسد و چه اطلاعاتی بدهد، یا آوای انتظار و محتوای پیغام خوشامدگویی را تعین کند و اولویت‌های انتقال تماس‌ را مشخص کند.

چه کسانی مشتریان اصلی خدمات دفترشما هستند؟

استارتاپ‌ها، مشاوران در حوزه‌های مختلف، فریلنسرها، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند از مشتریان عمده آفیس مجازی هستند.

در حقیقت تمام کسانی که می‌خواهند در بازار پایتخت حضور داشته باشند و به هر دلیلی امکان داشتن فضای فیزیکی، استخدام منشی و داشتن خط ثابت تهران را ندارند، می‌توانند از خدمات دفتر شما استفاده کنند.

از صاحبان فروشگاه های اینترنتی تا کسانی که کارهای هنری خلاقانه انجام میدهند، طیف وسیع مشترکین دفترشما را تشکیل می‌دهند.

حالا می‌تواند یک استارتاپ تازه‌کار باشد که ترجیح می‌دهد به‌جای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند؛ یا حتی می‌تواند یک تولیدکننده صنایع دستی در سیستان و بلوچستان باشد که می‌خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

مردان و زنان کارآفرین زیادی از خدمات استفاده می‌کنند و در حال حاضر چند هزار مشترک داریم.

در شرایط فعلی بازار ایران، شرکت های رو به توسعه و یا قدیمی هم برای کاهش هزینه ها رو به استفاده از خدمات دفتر کار مجازی آورده اند.

با خط تلفن اینترنتی تهران چه خدماتی ارائه می‌کنید؟ و این خط تلفن چه فرقی با سایر خطوط تلفن ثابت دارد؟

«دفتر شما» یک خط تلفن اینترنتی تهران با پیش شماره ۲ در اختیار مشتریان خود می گذارد. عملا این خط هیچ تفاوتی با سایر خطوط تلفن ثابت ندارد و برای دریافت تماسها نیازی به اینترنت یا هیچ سخت افزار و نرم افزاری ندارید، اما مزیت آن این است که دیگر به محل فیزیکی یا دفتر کار در تهران نیاز ندارید و هر جای ایران باشید می توانید از خدماتی که روی این خطوط ارائه می کنیم استفاده کنید.

در واقع شما از امتیاز یک خط تلفن ثابت تهران بهره مند شده اید اما تماسها را روی شماره موبایل یا هر شماره دلخواه که مایل باشید دریافت می کنید.

در حال حاضر دو سرویس تلفن گویا و منشی روی این خطوط ارائه می شود. اگر مایل باشید تماس را مستقیما خود یا همکارتان پاسخ‌گو باشد، سرویس تلفن‌گویای دفتر شما را انتخاب کنید و اگر مایلید تماس‌ها توسط مرکز تماس ما و منشی‌های حرفه‌ای پاسخ داده شود از سرویس منشی مجازی استفاده کنید.

سرویس تلفن گویای دفتر شما چه امکاناتی در اختیار مشترکین می‌گذارد و چه هزینه‌ای دارد؟

در سرویس تلفن‌گویای دفتر شما، علاوه بر خط تلفن تهران، تمام امکانات یک سانترال حرفه‌ای ارائه می‌شود. نظیر پخش پیام خوش‌آمدگویی در ساعات مختلف روز، تعریف منو، داخلی و شماره‌هایی که مایلید تماس‌ها به آن‌ها دایورت شود.

خدمات متنوع دیگری نظیر فکس اینترنتی و صندوق صوتی نیز همراه این سرویس قابل ارائه است. همچنین گزارش کامل تماس‌ها و دقایق مصرفی به‌صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است. هزینه بسته‌های تلفن گویا از ۴۹ هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکین براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند. در این سرویس هزینه دایورت برای مشترکین رایگان است.

منشی مجازی چیست؟  آیا منظور شما به‌کارگیری یک منشی دورکار است؟ هزینه این سرویس چقدر است؟

بله. در سرویس منشی مجازی دفتر شما یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود. در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

دفتر شما با فراهم کردن زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری و به کارگیری منشی‌های مجرب، اولین شرکت ارائه دهنده خدمات منشی مجازی در ایران به شمار می‌رود و شرایطی را فراهم کرده است تا هر فرد کارآفرین بتواند با حداقل هزینه یک منشی حرفه‌ای دورکار داشته باشد.

در این سرویس هر شخص می‌تواند از طریق پورتال آنلاین دفتر شما، پس از طی مراحل خرید بسته منشی خود، دستور العمل پاسخگویی تماس‌های منشی را مشخص کند تا بدین ترتیب با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مدیریت تماس‌های کاری خود را به اپراتورهای حرفه‌ای واگذار کند.

بسته‌های منشی مجازی از کمتر از صد هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکین براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند.

چگونه می‌شود خدمات دفترشما را آزمایش کرد؟

کاربران می‌توانند ۱۵روز خدمات دفتر کار مجازی را به‌صورت رایگان آزمایش کنند.

با مراجعه به سایت دفتر شما به نشانی https://daftareshoma.com  می‌توانید در ۵ دقیقه شماره ثابت تهران بگیرید و ۴ رقم آخر شماره تلفن را هم خودتان انتخاب کنید، با جستجو در میان شماره‌ها شانس خود را برای گرفتن شماره رند یا دلخواه امتحان کنید.

اگر هر سوال یا ابهامی هم در رابطه با سرویس‌های دفترشما دارید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما ۰۲۱۲۸۴۲۰ است و همینطور ما را در اینستاگرام، تلگرام و توییتر و آپارات با آی‌دی daftareshoma پیدا کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *