ارائه قابلیت جدید واتس آپ برای پاک کردن خودکار پیام ها

ارائه قابلیت جدید واتس آپ برای پاک کردن خودکار پیام ها
  • 1399/8/16
  • زهرا حاجی
  • 0

واتس اپ برای کاربرانش قابلیت جدیدی را عرضه نموده است، طبق قابلیت جدید پیام ها پس از ۷ روز به طور خودکار حذف و ناپدید می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، در قابلیت جدید واتس اپ به کاربران خود اجازه می دهد پیام هایی را ارسال کنند که بعد از گذر ۷ روز به طور خودکار حذف شوند. این در حالیست که کاربر باید این قابلیت را به صورت دستی فعال کند.

به طور کلی می توان گفت که آپدیت مذکور همراه گزینه ای طراحی شده که چت ها را سبک تر و خصوصی تر می کند. در حقیقت این ویژگی مشابه قابلیتی است که در اسنپ چت نیز وجود دارد.

به گفته واتس اپ هدف از ارائه قابلیت پیام هایی ناپدید شونده آن است که چت ها برای همیشه حفظ نشوند. کاربران می توانند این ویژگی را برای خود فعال کنند و همچنین ادمین گروه ها نیز قابلیت کنترل ویژگی را دارند.

واتس اپ قصد دارد با فعال کردن این ویژگی حس واقعی‌تری به گفتگوهای مجازی بدهد و به کاربران این حس را القا کند که گفتگوها برای همیشه باقی نمی‌مانند.

این پیام رسان در بیانیه ای می نویسد: ما با قابلیت حذف شدن خودکار پیام ها در ۷ روز شروع کردیم. البته هنوز استفاده از چت ها امکانپذیر است و فرد موضوع محاوره را فراموش نمی کند. فهرست خرید یا آدرسی که چند روز قبل درچت ذخیره کرده اید برای مدتی که به آن نیاز دارید، باقی می مانند و پس از آن ناپدید می شوند.

کاربران بهتر است بدانند که در این قابلیت، پیام های باز نشده در چت های واتس اپ پس از ۷ روز ناپدید می گردند. اما پیش نمایش آنها همچنان در نوتیفیکیشن های واتس اپ باقی می ماند.

واتس اپ نوید آن را داده که این قابلیت جدید در ماه جاری میلادی برای کاربران عرضه می شود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *