ترفند پاک‌سازی تصاویر و گیف‌های اسپم در واتس‌اپ

ترفند پاک‌سازی تصاویر و گیف‌های اسپم در واتس‌اپ
  • 1399/8/17
  • زهرا حاجی
  • 0

واتس‌اپ به‌تازگی قابلیتی جدیدی را عرضه کرده که امکان حذف گیف ها و فایل‌های چندرسانه‌ای اسپم از گوشی های کاربران را آسان‌تر کرده است.

 

ترفند پاک‌سازی تصاویر و گیف‌های اسپم در واتس‌اپ

کاربران باید بدانند که کلیه فایل‌های گیف و تصاویر و ویدیوهای رندمی که دوستانتان برای شما در نرم‌افزار واتس‌اپ ارسال می‌کنند بدون این که اطلاع داشته باشید در گوشی هایتان ذخیره می‌شود و حافظه داخلی‌تان را پر می‌کند.

علاوه بر این فایل‌های ارسال شده در هنگام پاک کردن آن‌ها از حافظه گوشی بسیار سخت و زمان‌گیر است. اما واتس اپ به تازگی قابلیت مدیریت حافظه جدیدی را ارائه کرده است که می‌تواند این مشکل را تا حد زیادی برای کاربران را حل کند. این سرویس پیام‌رسان اخیرا قابلیت مدیریت حافظه ویژه خود را به‌صورت جهانی عرضه کرده است و که کاربران با استفاده از آن می‌توانند فایل‌ها را شناسایی، انتخاب و در صورت تمایل به‌صورت یکجا حذف کنند.

قابلیت جدید واتس اپ

قابلیت جدید واتس‌اپ به صورتی کاملا ماهرانه فایل‌های حجیمی که چندین بار فروارد شده‌اند را در یک گروه قرار می‌دهد و به‌این‌ترتیب شما می‌توانید با انتخاب چندین آیتم به‌صورت یکجا، آن‌ها را با سرعت هرچه‌تمام‌تر از گوشی خود حذف کرده و حافظه داخلی آن را آزاد کنید.

یکی دیگر از ویژگی این قابلیت جدید آن است که همچنین می تواند فایل‌ها را بر اساس حجم آن‌ها به‌صورت بیشترین به کمترین مرتب‌سازی می‌کند و کاربر از این طریق می‌تواند تصمیم بگیرد که کدام‌یک از آن‌ها را اول‌ازهمه حذف کند. این ابزار به‌منظور پایین آوردن امکان حذف ناخواسته فایل‌های ضروری پیش‌نمایشی از فایل‌هایی که ذخیره کرده‌اید را برایتان نشان می‌دهد.

این در حالیست که کاربر می تواند راه آسان تری را انتخاب کرده و تنظیمات ذخیره خودکار فایل‌ها در واتس‌اپ را از طریق ورود به بخش تنظیمات و خاموش کردن گزینه “Save to Camera Roll” یا “Media visibility” غیرفعال کند. بااین‌حال اگر شما ترجیح می‌دهید که این قابلیت روشن باشد و تنها می‌خواهید فایل‌های به‌دردنخور را هر از چند گاهی از گوشیتان پاک کنید می‌توانید از این ابزار جدید استفاده کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *