امکان چت گروهی صوتی در تلگرام

امکان چت گروهی صوتی در تلگرام
  • 1399/10/10
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

تلگرام چت های صوتی گروهی را راه اندازی کرده است، کاربران می توانند در چت های صوتی گروهی شرکت کنند در حالی که آنها به طور همزمان کارهای دیگری را در برنامه انجام می دهند. طبق گفته های این شرکت، به روزرسانی جدید به هر گروه تلگرامی امکان می دهد به یک اتاق گفتگوی صوتی تبدیل شود.

امکان چت گروهی صوتی در تلگرام

تلگرام چت گفتگوی گروهی صوتی را راه اندازی می کند

کمپانی تلگرام به تازگی از قابلیتی جدید به نام چت‌های صوتی یا Voice Chats پرده برداری کرد. این قابلیت در واقع یک تماس گروهی دائمی است که کاربران گروه‌ها می‌توانند هر زمان که بخواهند به آن محلق‌شوند. با عرضه قابلیت چت صوتی هر کدام از گروه‌های تلگرام می‌توانند به یک چت روم صوتی همیشه روشن تبدیل‌ شوند. این چت روم‌ها به صورت همزمان با ارتباط‌های متنی و چند رسانه‌ای فعالیت می‌کنند و به این ترتیب لایه زنده ای از صحبت‌های زود گذر به گروه افزوده می‌شود.

گروه‌هایی که چت روم صوتی در آن روشن است دارای یک نوار ویژه در قسمت بالایی خود هستند که نشان دهنده افراد در حال صحبت است. کاربران پس از ورود به یک چت می‌توانند به راحتی در جاهای دیگر نرم‌افزار حضور پیدا کرده، به مرور مکالمه‌های خود بپردازند یا پیام متنی ارسال کنند. در صورت ملحق شدن به یک چت روم میکروفون کوچکی روی صفحه برای کاربر نمایش داده می‌شود که با فشار آن می‌تواند صدای خود را خاموش و روشن کند.

تلگرام چت گفتگوی گروهی صوتی را راه اندازی می کندویژگی جدید گپ صوتی گروهی در برنامه Telegram برای Android و iOS و همچنین در Telegram Desktop و برنامه macOS بومی در دسترس است. به غیر از ویژگی جدید چت صوتی گروهی، تلگرام همچنین موارد اضافی و پیشرفت دیگری نیز دارد. کاربران Android اکنون می توانند داده های برنامه خود را از حافظه داخلی به کارت های SD خارجی منتقل کنند. نسخه Android با انیمیشن های جدید برای دکمه پیام، پوشه های چت و موارد دیگر به روز شده است.

طبق گفته های شرکت، استیکرهای متحرک در تلگرام ۱۸۰ انیمیشن با وضوح بی نهایت در کمتر از ۵۰ کیلوبایت را ارائه می دهند و به آنها امکان بارگذاری سریعتر از قبل را می دهد. کاربران آندروید در تلگرام هم اکنون می توانند یک عکس را ویرایش کنند و کاربران iOS می توانند بر روی دکمه قلم ضربه بزنند تا به سرعت عکسی را که دریافت کرده اند ویرایش و ارسال کنند. کاربران iOS همچنین می توانند Siri را قادر به خواندن پیام های ورودی با صدای بلند در هدفون های خود کنند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *