بهترین برنامه ها برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام

بهترین برنامه ها برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام
 • 1399/11/3
 • محمدرضا مرتضایی
 • 0

یک از ویژگی های سرگرم کننده و جذاب اینستاگرام، استوری است که در آن کاربران یک سری عکس یا فیلم کوتاه به مدت ۲۴ ساعت در اینستاگرام منتشر می کنند. این ویژگی به دلیل انبوهی از گزینه های موجود برای جذابیت بیشتر، بین کاربران اینستاگرام بسیار محبوب شده است. در حال حاضر برنامه های متنوعی برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام در دسترس است.

در حالی که اینستاگرام خود گزینه های خلاقانه زیادی برای ایجاد استوری زیباتر فراهم کرده است، اما استفاده از برنامه های تخصصی تر می تواند استوری شما را بیشتر ارتقا دهد. پس با ما همراه باشید، در این مطلب می خواهیم بهترین برنامه ها برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام را معرفی کنیم.

۱-Unfold

 بهترین برنامه ها برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام

این ویرایشگر Instagram Stories دارای برخی از ویژگی های رایگان است. این برنامه الگوهای ظریف و مینیمالیستی را برای ایجاد استوری های زیبا در Instagram فراهم می کند. این برنامه از هر دو استوری عکس و ویدیو پشتیبانی می کند و گزینه های طراحی زیادی برای هر یک دارد.

یکی از ویژگی مثبت این برنامه، نیازی به تنظیم حساب برای کاربران ندارد. می توانید به سادگی برنامه را بارگیری کرده و شروع به ایجاد و اشتراک استوری های اینستاگرام با وضوح بالا کنید.

ویژگی های اصلی برنامه Unfold:

 • ۲۵ قالب رایگان ، ۶۰+ قالب برتر
 • ۵ نوع قلم و گزینه های پیشرفته متن
 • از هر دو فرمت عکس و فیلم پشتیبانی می کند.

این برنامه هم برای کاربران Android و همچنین برای کاربران iOS می توانید در فروشگاه ها پیدا کنید.

۲-Canva

 بهترین برنامه ها برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام

canva یک برنامه ویرایشگر عکس محبوب است که می توانید با استفاده از آن عکس های زیبایی با همپوشانی متن و جلوه های دیگر برای Instagram Stories خود ایجاد کنید. این برنامه طراحی گرافیک، یکی از بالاترین مجموعه الگوها را دارد که می توانید برای ساخت استوری های جذاب اینستاگرام از آن استفاده کنید. این برنامه همچنین دارای مجموعه عظیمی از تصاویر است که می توانید به عنوان تصویر پس زمینه برای Instagram Stories خود استفاده کنید.

جدا از این ویژگی ها، Canva ویژگی های مختلف ویرایش عکس از جمله فونت، متن، فیلترها و … را نیز ارائه می دهد. از این برنامه می توان برای ایجاد و اشتراک تصاویر در چندین سیستم عامل استفاده کرد.

ویژگی های اصلی برنامه Canva:

 •  ۶۰،۰۰۰+ الگو
 • بیش از ۱ میلیون تصویر پس زمینه
 • ابزارهایی مانند شبکه های طراحی، تاری عکس و تقویت کننده عکس
 • مجموعه بزرگی از برچسب ها، نشان ها، نمادها، قاب ها و بافت ها

Canva برای هر دو دستگاه Android و iOS در دسترس است. همچنین می توانید از Canva در دسک تاپ خود استفاده کنید.

۳- StoryArt

 بهترین برنامه ها برای ایجاد استوری های جذاب اینستاگرام

برنامه StoryArt، یکی از بالاترین امتیازها را در بین برنامه های ویرایش  Story در فروشگاه Play (4.7 ستاره) و Apple Store (4.8 ستاره) را دارد. استفاده از این برنامه بسیار آسان است، زیرا طیف گسترده ای از الگوهای از پیش تعیین شده را فراهم می کند که می توانید مستقیماً برای ایجاد Instagram Stories خود استفاده کنید.

به غیر از الگوها، گزینه های بی شماری برای افزودن جلوه های طراحی نیز فراهم می کند. می توانید متن را با قلم ها، فیلترها، مضامین و جلوه های دیگر طراحی متنوع اضافه کنید.

ویژگی های اصلی برنامه StoryArt:

 • ۲۰۰ قالب رایگان
 • به علاوه ۲۰ موضوع
 • به علاوه موارد اضافی الگوی هفتگی

این برنامه را می توان برای هر دو دستگاه Android و iOS استفاده کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *