پد سلولزی | قیمت پد سلولزی مرغداری و کولر آبی

پد سلولزی | قیمت پد سلولزی مرغداری و کولر آبی
  • 1400/10/6
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

پد سلولزی ورق های نازک و موجداری است که مصرف انرژی را در مدت زمان طولانی کاهش می دهد و هوای خنک و مطبوع را به محیط انتقال می دهد. برای خرید انواع پد سلولزی پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی نیکاسان است. فروشگاه اینترنتی نیکاسان یکی از بهترین عرضه کنندگان پد سلولزی در کشور است که پد سلولزی با کیفیت از بهترین برند های کشور را ارائه می دهد. ما در این مقاله به بررسی پد سلولزی کولر آبی و مرغداری نیکاسان می پردازیم پس با ما همراه باشید.

پد سلولزی یک صفحه در اندازه های مختلف است که معمولا از جنس کرافت است. کاغذ کرافت از کنف و درخت کاج و بامبو ساخته شده است. این کاغذ به علت مقاومت بالایی که دارد به عنوان کاغذ الگو در بسته بندی محصولات استفاده می شود. پد های سلولزی در ضخامت های ۱۰، ۱۵ و ۶۰ سانتی متری تولید می شوند. هم چنین این پد ها با اندازه های طولی، عرضی و ارتفاع متفاوتی در بازار های ایران به فروش می رسند. پد سلولزی کولر مانند پوشال های موجود در کولر آبی است با این تفاوت که  کیفیت پد سلولزی بیشتر از پوشال است. در مرغداری ها برای ایجاد هوای مطبوع، خنک کردن سالن مرغداری، افزایش کیفیت در روند پروش طیور از پدسلولزی استفاده می شود. برای نصب پد سلولزی در کنار هم از قاب های پد سلولزی استفاده می شود.

قیمت پد سلولزی مرغداری

بهترین روش خرید پد سلولزی مرغداری به صورت اینترنتی است. در این روش خرید، هزینه رفت و آمد ندارید به همین دلیل در هزینه های شما صرفه جویی می شود. هوای سالن های مرغداری برای رفع رطوبت، تامین اکسیژن و نگهداری درجه حرارت مناسب باید به طور مرتب جریان داشته باشد به همین دلیل  برای تهویه سال مرغداری از پد سلولزی استفاده می شود. این پد ها در سالن های مرغداری رطوبت هوا را تا ۱۰ درجه و دما تا ۱۶ درجه کاهش می دهند. هم چنین استفاده از پد سلولزی مرغداری  به رشد مرغ ها کمک می کند و باعث افزایش تولید تخم مرغ می شوند. این پد ها باعث ایجاد رطوبت در محیط مرغداری می شوند که این رطوبت باعث می شود که هیچ نوع حشرات و گرد و خاکی در آن جا نباشد. برای اطلاع از قیمت پد سلولزی مرغداری شما می توانید به وبسایت فروشگاه اینترنتی نیکاسان مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی نیکاسان پد سلولزی مرغداری را از بهترین تولید کنندگان کشور با قیمت مقرون به صرفه و ارزان در وب سایت خود به فروش می رساند. پس به وبسایت نیکاسان مراجعه کنید و پد سلولزی مرغداری را برای تهویه سالن مرغداری خود تهیه نمایید.

قیمت پد سلولزی کولر آبی

پد سلولزی ایده نوینی است که امروزه در کولر های سلولزی تعبیه شده است. این پد بر اساس سیستم تبخیری عمل می کند. نحوه کار پد های سلولزی مانند پوشال است در واقع در کولر های سلولزی، جریان آب در لایه های نازک و به هم فشرده پد ها به خوبی پخش می شود و تا چند روز باقی می ماند. سپس جریان باد از طریق مکش در مقابل پد های سلولزی قرار می گیرد و از تماس هوا با قطرات روی پد سلولزی، محیط خنک می شود. پد های سلولزی کولر آبی خصوصیاتی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم:

  • به طور کلی انواع پد سلولزی به خاطر کاغذ کرافت خاصیت ایستایی و مانایی بالایی دارند.
  • خاصیت مویینگی پد سلولزی کولر باعث توزیع یکنواخت آب در تمام سطوح پد سلولزی شده است.
  • پد سلولزی کولر خاصیت خودشویی دارد و همین خاصیت باعث جلوگیری از رسوب گذاری روی سطح پد سلولزی می شود.
  • طول عمر پد سلولزی کولر ۳ سال است اما با نگهداری درست نیز می توان تا ۵ سال هم کارایی داشته باشد.
  • پد سلولزی کولر ساختار هندسی و یکپارچه ای دارد و از ورود حشرات موذی جلوگیری می کند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت پد سلولزی کولر به وبسایت نیکاسان مراجعه کنید. این فروشگاه پد سلولزی با کیفیت و مقرون به صرفه را از بهترین برند ها تهیه می کند و در وبسایت معتبر خود به فروش می رساند. هم چنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *