تحصیل در انگلستان چه شرایطی دارد: شرکت راد مهاجر

تحصیل در انگلستان چه شرایطی دارد: شرکت راد مهاجر
 • 1400/12/26
 • محمدرضا مرتضایی
 • 0

با تحصیل در انگلستان احتمالا بهترین فرصت را به خودتان خواهید داد. ساختار دانشگاهی انگلیس بسیار انعطاف پذیر است. در انگلیس افراد مختلف از سراسر جهان در حال تحصیل هستند و این به دلیل مزایای بسیار زیاد تحصیل در انگلستان می باشد. با توجه به شرایط عالی آموزشی و سیستم آموزشی بین اللملی، موجب شده زمینه ای فراهم شود تا افراد بتوانند مهارت های خود را رشد دهند. تحصیل در انگلستان متقاضیان زیادی داشته و به همین جهت افراد زیادی برای تحصیل به این کشور مهاجرت می نمایند.

England1 انگلستان

شرایط تحصیل در انگلستان

در ابتدا برای اقدام به تحصیل در انگلیس ، باید با شرایط عمومی تحصیل در کشور آشنا باشید. انگلستان در شبه جزیره ی بریتانیا بوده و واحد پول این کشور پوند می باشد. زبان رسمی انگلیس، زبان انگلیسی بوده و به همین جهت به دلیل آشنایی ایرانی ها با این زبان ، این کشور از کشور های پر طرفدار در زمینه ی مهاجرتی می باشد. رویای بسیاری از دانش آمزان و دانشجویان، تحصیل در انگلستان می باشد. هدف بسیاری از افراد بهره بردن از آموزش بسیار عالی در این کشور بوده و می خواهند مدرک رسمی دریافت نمایند که در سطح جهان شناخته و تایید شده باشد. پیش از ورود به کالج نیاز به ۱۲ سال تحصیل است. مقاطع تحصیلی در انگلیس شامل ۵ دسته بندی بوده و افراد باید از سن ۵ تا ۱۶ سال به تحصیل بپردازند که عبارتند از :

 1. ابتدایی
 2. متوسطه
 3. آموزش قبل از دانشگاه
 4. آموزش عالی دانشگاهی

آموزش در انگلیس شامل مقاطع لیسانس، کارشناسی ارشد، دکتری و.. می باشد. برای ورود به دانشگاه ، افراد باید دارای رتبه ی خوبی در دبیرستان باشند تا به دانشگاه ورود پیدا نمایند اما در غیر این صورت باید یک سال در کالج تحصیل کنند. برای دریافت اطلاعات لازم و مشاوره درباره ی اخذ ویزا، دریافت اقامت ، پذیرش تحصیلی و  بورسیه تحصیلی و… با مشاوران ما در موسسه ی بین المللی راد تماس حاصل فرمایید.

تحصیل در مدارس انگلستان

تحصیل در انگلستان برای دانش آموزان به دلیل داشتن مدارس شبانه روزی و همین طور تفکیک جنسیتی دخترانه و پسرانه ، بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی فرزندان خود را برای آموزش بهتر به مدارس انگستان بفرستند. همچنین برخی از مدارس در این کشور به طور تخصصی در زمینه ای فعالیت دارند به طور مثال در رشته های ورزش ، هنر، موسیقی و… می باشد. همچنین مدارس بین المللی برای افرادی که از کشور های دیگر مهاجرت می نمایند نیز وجود دارد. به طور کلی یافتن مدارس برای دانش آموزان یکی از دغدغه های خانواده ها بوده و با توجه به این که مدارس انگلستان جزء بهترین مدارس در سطح جهان است، موجب شده از ۲۰۰ کشور به این کشور برای تحصیل در انگلستان اقدام نمایند. در ادامه برخی از بهترین مدارس در انگلستان را نا می بریم:

 • مدرسه بروکس بریتانیا (Brookes United Kingdom)
 • مدرسه بدفورد (Bedford School)
 • مدرسه ژانین مانوئل لندن (École Jeannine Manuel London)
 • مدرسه فولهام (Fulham School)
 • کالج دخترانه هاروگیت (HarrogateLadies’College)
 • هاوس برکشایر (Reddam House Berkshire)
 • مدرسه ویندرمر (Windermere School)

England2 انگلستان

از بهترین پیشنهاد ها برای تحصیل در انگلیس ، تحصیل دانش آموزان در مدارس ایرانی می باشد زیرا انگلستان دارای مدارس ایرانی مانند مدرسه ایرانی رستم ، مدرسه ایرانی هدف ، مدرسه ایرانی رازی و… نیز می باشد بنابراین والدین بدون نگرانی فرزندان خود را برای تحصیل در انگلیس به این کشور می فرستند. درمورد شهریه ی تحصیل در انگلیس باید بگوییم که شهریه ی تحصیل در انگلستان برای افرادی که تابعیت انگیس را دارد رایگان می باشد اما برای مهاجرین هزینه ای در نظر گرفته شده است که این شهریه با توجه به مدارس مختلف می تواند متفاوت باشد. در صورتی که می خواهید به این کشور مهاجرت نمایید بهتر است در ابتدا اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید تا بتوانید راحت تر برای دریافت ویزا و مهاجرت اقدام نمایید. دریافت اطلاعات از این مجموعه به صورت کامل انجام خواهد گرفت و این مرکز معتبر می تواند تمام موارد مرتبط با مهاجرت تحصیلی را به شما ارائه کند.

تحصیل در دانشگاه انگلیس

کشور انگلیس یکی از کشور هایی است که سالانه مهاجران زیادی را می پذیرد و این کشور پس از آمریکا محبوب ترین کشور در جهان می باشد. دانشگاه های انگلیس دارای فضای زیبا با فعالیت های درسی و غیر درسی بوده و محل مناسبی برای رشد مهارت های فردی است. در دانشگاه های این کشور امکانات بسیار زیادی وجود دارد و این دانشگاه ها همواره رتبه ی اول را در جهان دارند. افراد پس از تحصیل در دوره های مدارس می توانند اقدام به تحصیل در مقطع کارشناسی نمایند. همچنین افراد پس از تحصیل می توانند راحت تر اقدام به دریافت اقامت نمایند و اقامت دائم را جهت زندگی در این کشور دریافت نمایند. در صورت تمایل به تحصیل در انگلستان می توانید با موسسه ی بین المللی راد مشورت نمایید و از اطلاعات جامع در این زمینه برخوردار شوید.

خدمات تحصیل در انگلیس

تحصیل در انگلیس امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و برای تحصیلی عالی، افراد زیادی اقدام به دریافت ویزا برای تحصیل در انگلیس می نمایند. تحصیل در انگلیس می تواند برای مقاطع مختلف انجام گیرد و به دلیل تدریس به زبان انگلیسی افراد زیادی تمایل به تحصیل در این کشور را دارند.  سیستم آموزشی این کشور مورد تایید سازمان های آموزشی جهانی بوده و انگلیس دارای برترین دانشگاه ها و کالج ها می باشد. دریافت مشاوره و اطلاعات لازم برای طی مراحل مرتبط با امور تحصیل در انگلیس بسیار مهم بوده و برای پیشبرد هر چه سریع تر این روند موسسه بین المللی راد به شما کمک خواهد کرد.

شرایط تحصیل در انگلستان

انگلستان همواره یکی از محبوب ترین مقاصد افراد به منظور تحصیل می باشد. فرهنگ بالای مدرمان انگلیس و امنیت اجتماعی و مالی از جمله مهم ترین موارد برای زندگی در این کشور است. سطح علمی مدارس و دانشگاه های این کشور بسیار بالا بوده و سیستم آموزشی در انگلستان دارای بهترین کیفیت در جهان است. دانشگاه های انگستان جزء برترین دانشگاه های دنیا هستند و مورد تایید در سطح جهانی می باشند. سیستم آموزشی در انگلستان دارای یکپارگی بوده و به صورت منظم می باشد به این صورت که زمان تحصیل در مقاطع مختلف بسیار کمتر از سایر کشور ها می باشد.

موسسه ی بین المللی راد یکی از مراکز بین المللی معتبر برای مشاوره ی انجام امور مرتبط با مهاجرت به انگلستان می باشد و افراد برای طی مراحل مهاجرت به کشور های مختلف می توانند از این مجموعه کمک بگیرند.

imperial انگلستان

شرایط اخذ اقامت دائم پس از تحصیل در انگلیس

استاندارد های زندگی در انگلیس و شرایط امنیتی و اقتصادی عالی در این کشور موجب اخذ اقامت توسط بسیاری از افراد پس از تحصیل در انگلستان ، در این کشور می شود. فارق التحصیلان از مراکز آموزشی در انگلستان پس از تحصیل می توانند اقدام به اخذ اقامت دائم در این کشور نمایند. به این صورت که باید در ابتدا دانشجویان در طول دوره ی تعیین شده که معمولا ۲ تا ۳ ماه است اقدام به داشتن یک شغل نمایند. علاقه مندان به تحصیل در انگلستان با مشاورین ما در موسسه ی بین المللی راد ارتباط حاصل نمایند تا موارد لازم برای تحصیل در انگلستان و اخذ اقامت به آن ها ارائه شود.

https://radmohajer.ir/

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *