قویترین کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ وارد بازار شد!

قویترین کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ وارد بازار شد!
  • 1401/2/17
  • گویا آی تی
  • 0

کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰

کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ ایستاده گاز خنک کننده R410A دارد. این کولر گازی به جریان هوای چندگانه مجهز شده است و می‌تواند فضای بسیار مطبوع و دلنشین را برای شما ایجاد کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی کوتاه خرید کولر گازی اصلی ۳۶۰۰۰ گری ایستاده و قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ بپردازیم. این کولر گازی توسط برندی خوش نام تولید و بازار عرضه شده است و از قابلیتهای بسیار گسترده‌ای نیز پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ را با قیمت مناسب خریداری کرده و قابلیت‌های متفاوت آن استفاده نمایید. اگر قصد خرید کولر گازی دارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کولر گازی ۳۶۰۰۰ گری به صورت ایستاده طراحی شده است و از ظرفیت فوق‌العاده ۳۶۰۰۰ برخوردار است. به همین دلیل برای موقعیت‌های بزرگ کاملا مناسب است و شما می‌توانید از این کولر گازی برای فضاهای گسترده نیز استفاده کنید. در کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ قابلیت سرد و گرم یا قابلیت سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از نقاط قوت این کولر گازی این است که حتی برای مناطق گرم و شرجی جنوب گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ به موتور اسکرول مجهز شده است. این موتور کاملاً قدرتمند است و به عنوان قلب تپنده کولر گازی عمل می‌کند. کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ یک پنل داخلی دارد و از موتور خارجی پشتیبانی می‌کند. همچنین ابین محصول فیلتر تصفیه هوا دارد و می‌تواند هوای داخل اتاق را تصفیه کرده و شما همواره در هر فصل از سال فضایی و هوای بسیار سالم و تمیز را تنفس می‌کنید. یکی دیگر از قابلیت‌هایی که در کولر گازی گری ایستاده مورد استفاده قرار گرفته است گاز مصرفی R410A میباشد. این گاز مصرفی کامل و قدرتمند است و برای محیط زیست نیز مناسب می‌باشد و سازگار با محیط زیست است و هیچگونه آلاینده تولید نمی کند. در کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ پره‌های طلایی به کار رفته است و هوا به صورت چندگانه جریان پیدا می‌کند و به صورت خودکار می‌تواند تنظیم جریان هوای چندگانه داشته باشد و شما همواره گردش هوا در خانه خودتان احساس می‌کنید. برای اطلاع از قیمت بهترین کولر گازی ها و خرید تلویزیون میتوانید وارد سایت دبی کوچولو شوید.

برای دیدن لیست قیمت کامل کولر گازی ها میتوانید این عبارت را داخل گوگل سرچ کنید: خرید کول گازی از دبی کوچولو

 

کولر گازی ۳۶۰۰۰ گری ایستاده توسط کشور چین ساخته شده است. این کولر گازی از حالت‌های مختلفی مانند حالت خواب تهویه و خنک کننده، عملیات خودکار، خشک کن، کاهش تدریجی رطوبت برخوردار است. در کولر گازی گری ایستاده قابلیت کنترل از راه دور نیز وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن کنترل کولر گازی و مدیریت و کنترل کنید. همچنین این قابلیت برای شما فراهم شده است که میزان سرعت فن را نیز تنظیم کنید. با وجود کنترل جریان هوای چندگانه شما همواره هوای مطبوع و دلنشین را دریافت می‌کنید. یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ وجود فیلتر الکترو استاتیک می‌باشد. با وجود این قابلیت تمامی ذرات گرد و غبار ریزی که ممکن است در هوا وجود داشته باشد از بین رفته فیلتر شده و شما هوای کاملا تمیز و بهداشتی دریافت می‌کنید. قیمت کولر گازی گری به دلیل اعتبار زیادی که دارد کمی بیشتر از کولر گازی های دیگر است و کیفیت این کولر گازی به وضوح ثابت شده است.

نقد و بررسی کولر گازی ایستاده گری ۳۶۰۰۰

کولر گازی گری و ال جی از بهترین محصولات موجود در بازار هستند. قیمت کولر گازی ال جی و قیمت تلویزیون ال جی هم به دلیل مناسب بودنشون کاربران زیادی رو به سمت خودشون جلب کرده اند. کولر گازی سرد و گرم گری ۳۶۰۰۰ یکی از بهترین دستگاه‌هایی است که توسط شرکت کره‌ای گری ساخته شده است. این کولر گازی هم قابلیت سرمایشی و هم قابلیت گرمایشی دارد و به صورت ایستاده طراحی شده و شما می‌توانید از این کولر گازی برای سالن‌ها و مکان‌های عمومی و مکان‌های بزرگ استفاده کنید. زیرا کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ ظرفیت بسیار بالایی دارد و در هر زمانی می‌تواند هوای بسیار مطبوع و مناسبی را تولید کند. کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ قابلیتهای بسیار گسترده‌ای دارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن را گرم یا خنک می‌کند. در این کولر گازی موتور اسکرول به کار رفته است. این موتور در مقایسه با سایر موتورها میزان مصرف انرژی بسیار کمی دارد و کمترین میزان نویز و سر و صدا را نیز تولید می‌کند. کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ ایستاده توسط برند کره‌ای گری ساخته شده است و با طراحی‌های بسیار استاندارد به بازار عرضه شده است. در این کولر گازی فیلتر تصفیه هوا نیز وجود دارد که می‌تواند گرد و غبار و کثیفی‌های که در هوا وجود دارند را دریافت کرده و آنها را فیلتر کند.

 

کولر گازی ۳۶۰۰۰ ایستاده گری تنظیم جریان هوای چندگانه دارند و این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد. کولر گازی می‌تواند از هر زاویه هوای خنک و هوای گرم را برای شما ارائه دهد. فیلتر کولر گازی گری به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت پرتاب باد را به چهار سمت مختلف دارد. یعنی شما می‌توانید در هر گوشه ای از خانه خود را هوای کاملا خنک و مطبوع و دریافت نمایید. کولر گازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ کاملا شیک و زیبا طراحی شده است و شما می‌توانید این محصول را هم در خانه و هم در سالن‌ها و مکان‌های عمومی قرار دهید و فضای بسیار دلنشین ایجاد کنید.

ظرفیت و عملکرد کولر گازی ۳۶۰۰۰ گری

کولر گازی سرد و گرم گری ایستاده ۳۶۰۰۰ نقطه قوت و برتری‌های بسیار زیادی دارد. اگر قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ برای شما زیاد است میتوانید از کولر گازی ۲۴۰۰۰ گری استفاد کنید چون قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ گری کمی ارزانتر از ۳۰۰۰۰ است. این کولر گازی در مقایسه با کولر گازی‌های دیواری به صورت طراحی ایستاده به بازار عرضه شده است و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل این کولر گازی به راحتی می‌تواند بزرگترین مکان‌ها و محیط ها حتی مناطق گرم و سرد را گرم یا خنک کند. کولر گازی ۳۶۰۰۰ گری قدرت بسیار بالایی دارد و هم در آن برای مناطق سرد و برای مناطق گرم گزینه خوبی محسوب می‌شود. این کولر گازی می‌تواند در محیط‌های گرم کاملا فضای خنک و مطبوع را ایجاد کند. یکی از ویژگی‌های کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ قابلیت پرتاب باد در چهار جهت مختلف می‌باشد. این کولر گازی می‌تواند هوای بسیار دلنشین ایجاد کرده و شما می‌توانید این کولر گازی را به هر زاویه تنظیم کرده و هوای خنکی داشته باشید.

 

در کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ کمپرسور اسکرول به کار رفته است. این کمپرسور برای ظرفیت‌های بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد و در داخل این کمپرسور دو قطعه حلزونی استفاده شده است. قطعه بالایی ثابت است و خیلی پایینی متحرک می‌باشد. حرکت حلزونی متحرک باعث می‌شود که گاز در میان این دو قصه قرار گرفته و فشار لازم را برای خارج شدن فراهم کند. کولر گازی گری ایستاده طراحی بسیار شیک و زیبایی دارد و پنل آن نیز کاملاً مدرن و شیک طراحی شده است. اگر قصد خرید کولر گازی گری ۳۶۰۰۰ دارید می‌توانید این محصول را با مراجعه به سایت اینترنتی دبی کوچولو خریداری نمایید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *